Teşekkürler

Ben Çorlu İlçe Sağlık Müdürlüğünde ebe olarak çalışmaktayım.10 Ocakta kayınvalidem şiddetli bir kalp krizi geçirdi.Edirne Tıp Fak.angio oldu stend takıldı.Ancak kalp destek cihazı yoktu.Hastamizı kaybetmek üzereydik.Oradaki doktorlara göre hastamız kalsada ölecekti çıksada ölecekti.Uzun süren çabalarımız neticesinde hastamızı çıkarmayı başardık. Allah binlerce kez razı olsun gerek bütün samimiyetiyle ve içtenliğiyle hastamızla ilgilenip şu an ki durumuna gelmesine vesile olan Kalp Damar Cerrahisi doktorumuz Turan Ege ye,Anestezi doktorumuz Ali beye(Yoğun bakımda çok büyük emeği geçen) ve de yoğun bakımda annem Fatma Yoldaş için emeģi geçen tüm ebe hemşire ve çalışanlarına çok ama çokkk teşekkür ederim.Hepinize minnettarım.Annem hala yoğun bakımda.Ancak kendine geldi konuşuyor.Inşallah daha da iyi olacak.Ve de bypass ameliyatını olup sağlığına kavuşacak.Hepinize sonsuz teşekkürler.
Sayın hocam.Turan Ege ve ekibine
Dr.Ali döker
Tüm yoğun bakım ebe hemşire
Ve çalışanlarına tüm kalbimle sonsuz teşekkürler.
İyiki varsınız

[ Сърдечно – съдова хирургия ]
Hediye Yoldaş
15.01.2018

teşekkür..

Hamileliğimin son 10 haftasını Opr.Dr.Ahmet Salih ALTINTAŞ'ın kontrolünde geçirdim..ve iyiki diyorum. tecrübesi, bilgi birikimi her yönüyle harika bir doktor. hem Ahmet Salih beye hem de güler yüzlü yardımcısı Filiz hanıma.. Kadın Doğum Servisinde çalışan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.. iyiki varsınız :)

[ Гинеколог и акушер ]
GÖZDE AYAR
08.01.2018

TEŞEKKÜR

Kendi imkanlarımla yapmaya çalıştığım diyet sayesinde malesef fazla kilolarımdan kurtulamadım.2011 yılında tanışmış olduğum Diyetisyen Dr Sayın Müjgan MUTLU hanımın bana göstermiş olduğu ilgi ve diyet uygulamaları sayesin de 1 yıl içerisin de 100 kilo dan 70 kg düştüm.Gösterdiği ilgi ve alaka dan o kadar memnunum ki, aramızdaki dostluğumuz ve diyet tedavim devam etmektedir.Hastanenizde Müjgan hn gibi bir DİYETİSYENİN olması memnuniyet vericidir.

Müjgan MUTLU 07.01.2018
DİYETİSYEN Ayşen EFE

[ Клиника за хранене и диетология ]
AYŞEN EFE
07.01.2018

Lüleburgaz Hastanesi Doktorlarına ve Personeline Teşekkür.

Lüleburgaz Hastanesi Doktorlarına ve Personeline Teşekkür. 31.10.2017 tarihinde geçirdiğim bir iş kazası sonucu sağ kolumda kemik kırıkları ile birlikte, 3. derece yanıklar da oluştuğu için hemen yakındaki tam teşekküllü Lüleburgaz Medikent Hastanesine kaldırıldım. İlk muayeneden sonra, kolumdaki kırık kemiklerin yerine platin takılmasına, yanan derinin yerine de karın bölgesinden deri alınarak koluma dikilmesi kararı alındı.
Bu vesileyle;
Kırılan kol kemiklerimin yerine başarılı bir ameliyatla platin takan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Homan Sekhavat'a ...
Yanan Kolumun derisi yerine, karın bölgesinden deri alarak başarılı bir şekilde operasyon yapan Plastik ve Rekonstrükti ve Estetik cerrahi Uzmanı Op.Dr. Serkan Süleyman Aslan'a...
Koluma fizik tedavi uygulayan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Kaan Uzunca'ya...
Benim kaprislerime sabırlı davranan Lüleburgaz Medikent Hastanesi Cerrahi bölümünde görev yapan hemşire ve Sağlık personellerine...
Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum...
Rahim Çiçek

[ Пластична, реконструктивна и естетична хирургия ]
Rahim Çiçek
26.12.2017

Bendeniz Mustafa Mutlu

Bendeniz Mustafa Mutlu 88 yaşında genç bir delikanlıyım. Kalp Kapakçığımda ameliyatlık bir sorunun olması nedeniyle, hastanenizin çok değerli doktorlarından Sn. Prof.Dr. Turan Ege hocamla tavsiye üzerine tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Turan hocamın mütevazi ve saygın kişiliği sayesinde korkumu yendim ve kalp kapakçığı ameliyatıma ikna oldum.
Bu süreçte ameliyata hazırlık, ameliyat, yoğun bakım ve sonrasında sayın Turan hocamın ekibinden ve medikentin güleryüzlü ilgili ve konularında donanımlı ve titiz personelinden çok çok memnun kaldım.
Başta sayın Turan hocam ve anestezi uzmanı Ali bey olmak üzere benim şifa bulmamda emeği geçen tüm medikent hastanesi personeline teşekkürü bir borç bilirim.
Memnuniyet duygularımı tüm dostlarımla yürekten paylaşacağımı ve medikenti tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.
Hastaneniz bu dönemde bana çok sıcak bir yuva duygusu hissettirdi bunu da belirtmeden geçemem.
Yüce Rabbim bu zor ve bir o kadar kutsal görevlerinizde yar ve yardımcınız olsun.
Başarılarınız artarak daim olsun.
İyi ki varsınız.

[ Сърдечно – съдова хирургия ]
Mustafa MUTLU
17.11.2017

teşekkürler...

teşekkürler... Hastanenizde 2014 yılından beri kendimi ve rahmetli babamı Elmas Doyranlıoğlu doktor ve çalışnalarınız tarafından çok iyi hizmet güleryüzlü personelinizle bizlere verdiğiniz hizmetlere karşı çok teşekkür ederim. Ayrıca kalp hastası olduğumdan dolayı devamlı hastanenize gelmekte iken Sayın hocam Dr.Yücel Uzun kesin teşhislerinden dolayı da ayrıca kendilerine çok teşekkür ederim. Cc Allah 'tan çalışmalarınızın kazasız belası devam etmesini dilerim.

[ Кардиология ]
Bayram Doyranlıoğlu
16.10.2017

teşekkürler...

TEŞEKKÜR EDERİM, MEMNUNUM. BEN YOLDA İNDİM ÖZEL ARAÇLA ALINDIM, ÖZEL ARAÇLA YİNE BIRAKILDIM. İÇERİYE GİRDİKTEN SONRA YİNE AYNI ŞEKİLDE İLGİ İLE KARŞILANDIM. İŞLEMLERİMİ ÇOK FAZLA BEKLEMEDEN HIZLI BİRŞEKİLDE YAPTIM. ÇOK MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜR EDERİM.

[ Обща хирургия ]
NEJDET YAMAN
14.10.2017

KARDİYOLOJİ BÖLÜMÜNE TEŞEKKÜRLER...

MEMNUN MUSUNUZ NE DEMEK. ONLAR BİZİM KAYATIMIZI KURTARIYORLAR. BİLAL BEY, YÜCEL BEY
ÇOK İYİ DOKTORLAR. ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN. BEN YOĞUN BAKIMDADA KALDIM. ORADAKİ
SORUMLU HEMŞİRE VE DİĞER ÇALIŞANLAR ÇOK İLGİLİLER, ÇOK MEMNUNUM. ÇOK TEŞEKKÜR
EDİYORUM

[ Кардиология ]
AHMET GÜMÜŞBOĞA
13.10.2017

Teşekkür

9 aylık sürecimiz de her koşulda bütün kahrımızı çekip bütün sabrıyla bizimle ilgilenen Sevgin bey iyiki varsınız. Siz olmasaydınız belki de bu kadar huzurlu mutlu bir hamilelik geçiremezdim. Sabrınız cesaret verişiniz gerçekten cok iyi bir doktorsunuz. Tüm kadın doğum ekibine ve bizimle ilgilenen Ezgi Hemsiremiz çok teşekkür ederiz iyiki varsınız.

[ Гинеколог и акушер ]
Ezgi Yazıcıoğlu
04.10.2017

DOĞUM VE TEŞEKKÜR

Biricik Oğlumuz, ilk göz ağrımız ÇAĞATAY'ımızın hamilelik haberinden yavrumuzu kucağımıza aldığımız zamana kadar ilgisini ve desteğini esirgemeyen ve beni normal doğum yapmam konusunda yüreklendiren Sevgili Doktorumuz Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ'a ve Yardımcısı Filiz Hanıma, Doğum Sırasında ve sonrasında bizimle yakından ilgilenen İsimlerini tek tek sayamayacağım Hemşire ve Hastane Personeline SONSUZ TEŞEKKÜRLER

[ Гинеколог и акушер ]
NURAY AKIN BOZDOĞAN
27.09.2017

Teşekkür...

Ben Kırklareli Devlet hastanesi hasta hakları birim sorumlusuyum annem Duran Öztürk ü hastanemiz KBB polikiniliğine muayene ettirdim doktorumuz tomografi istedi tomografi sonucu bizi edirne tıp fakülteside profosor dr muhsin bey e gönderdi muhsin bey annemi muayene ettikten sonra hemen ameliyat olması gerektiğini söyledi ameliyat hazırlıklarına başladıktan sonra ameliyat hazırlıkları sürerken annemi hastanenizdeki Dr mehmet bey e getirdim hemen emar istedi biopsi için hastanenize davet etti bu arada emarı incelemiş sürekli anneme kaza geçirdinizmi basınızı bir yere carptınız ı gibi sorular yöneltti annem 82 yasında öyle bir şey hatırlayamadıgını söyledi doktorumuz biopsi yapmayacagını ameliyatada gerek kalmadıgını söylediğinde annem bir şok yaşıyarak yıllar önce eşinin yani babamın kendısine darp girişiminde bulunup kafa tası yani alnının ön tarafına darbe aldıgını hatırladı o anda mehmet bey yakından baktıgında alnında bir iz oldugunu gördü yani demek istiyorumki syn dokrumuz mehmet bey böyle bir şeyi keşfetmesi ve 82 yasındaki annemi fakultedeki amelıyattan kurtarması bizi çok mutlu etti böyle degerli bir doktorumuzun lütfen kıymetini bilin Allah onu başımızdan eksik etmesin siz hastane ekibine çok teşekkür ederim saygılar Hasta yakını : Hülya Erdoğan .

[ Уши – Нос – Гърло ]
Hülya ERDOĞAN
22.09.2017

TEŞEKKÜR

ANNEM AYŞE KESİCİ'NİN AMELİYATINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN SAYIN PROF. DR. CUMHUR KILINCER VE EKİBİNE, SÜRECİ KOORDİNE EDEN BEGÜM HANIMA, KLİNİKTE KALDIĞI SÜRECE BAKIM VE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN TÜM KLİNİK ÇALIŞANLARINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ VE YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ.....

[ Неврохирургия ]
nezahat kesici
08.09.2017

Op.dr Ahmet Salih Altıntaş ve ekibine teşekkürler ..

Bir kaç doktor gezdiktten sonra tavsiye üzerine Doktorumuz Ahmet beye geldim ve iyi ki gelmişim .Dokuz ay boyunca gerek bilgisiyle,tecrübeliyse gerekse arkadaş gibi olup samimiyetiyle ve canayakınlığı ile çok rahat ve güvenli bir süreç geçirmemi sağladı.Bu yüzden kendisine,yardımcısı Filiz hanıma ve ekibine çok çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.Çevremde ki herkese kendisini şiddetle tavsiye ediyorum..

[ Гинеколог и акушер ]
Büşra tunçay
23.08.2017

Sonsuz teşekkür

10/12/2016 tarihinde tavsiye üzerine DR Ahmet Salih ALTINTAŞ ın anne adayı hastası oldum ve çok zor bir hamilelik sürecinde biz hastalarına gösterdiği ilgi,özen ,sabır anlatılması mümkün değil. Burada bir kaç kelime ile doktorumuzun emeğinin karşılığını asla veremeyiz ama iyi bir örnek teşkil ettiğini ve örnek olduğunu belirtmek isterim kendisi hastalarına tedavi olarak motivasyon yükleyen uzun yolculukta hiç yalnız bırakmayan koca yürekli insana sonsuz TEŞEKKÜR ederim Uras Enverim çok şanslı sizinle merhaba dediği için bu dünya ya .............

[ Гинеколог и акушер ]
Gülcan Emir
11.08.2017

Teşekkür

Oğluşum Murat'ın doktoru Özkan bey.. doğumumda bana vermiş olduğunuz destek için Doğum sonrası oğlumla olan ilgi alakanız için anne ve babası olarak her konuda anlayacağımız bir dilde bizi bilgilendirdiğiniz için sorduğumuz soruların cevaplarını verdiğiniz için size çok ama çok teşekkür ederiz..oğlumuz ve biz çok şanslıyızki sizin gibi anlayışlı dikkatli titiz tecrübeli bir doktora sahibiz. İyiki vardınız

Fatma Ercan
14.07.2017

Teşekkürler

Anne ve baba olduk. Cennetin kapısını aralamış gibi hissediyoruz oğlumuzu kucağımıza aldığımızdan beri..cennetin kokusu buram buram burnumuzda.insanın ömrü dahilinde yaşayabileceği en güzel duyguyu yaşıyoruz.. Bu duyguyu yaşayabilmemizde çok büyük desteği olan başta DOKTORUMUZ AHMET SALİH ALTINTAŞ yardımcısı FİLİZ hanıma ve tüm medikent kadın doğum servisine sonsuz teşekkürler. Zaten zor olan bir doğumu dahada zorlaştıran bana tahammül için doktorum AHMET beye ve ameliyathane dışında dokuz doğuran eşime içeriden bilgi akışı sağlayıp sakinleşmesine yardımcı olan Filiz hanıma sonsuz teşekkürler ve oğlumuz murattan kuçak dolusu sevgiler.. iyiki varsın medikent ve iyiki böyle bir kadroya sahipsin..❤️❤️❤️

[ Гинеколог и акушер ]
Fatma Ercan
14.07.2017

TEŞEKKÜR

ANNEM AYŞE KESİCİ'NİN MUAYENESİ ESNASINDA RADYOLOJİ BÖLÜMÜ ÇALIŞANLARINDAN ELİF GÜLERYÜZ, GÜNER ÖZCAN VE SİNEM HANIMA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ, GÜLERYÜZ VE YARDIMLARINDN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ...

[ Радиологично отделение ]
NEZAAT KESİCİ
06.07.2017

Teşekkürler

Ülkemiz ve Ailem adına Medikent hastanesinin Acil ve tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Almanyadan gelen misafirimize ikram ettiğimiz balığın kılçığı boğazında sorun yarattı. Durumun ciddiyetini önemseyerek hastaneye gitmeye karar verdik. Acilde görevli olan bayan doktor ve yardımcılarının gösterdiği ilgi ve misafirperverlik ülkemiz adına gerçekten göğsümüzü kabarttı. Misafirimiz Ülkemizde ve Almanyadaki sağlık sitemini kıyaslama şansı buldu. Sonuçlardan olumlu yönde gerçekten çok ama çok etkilendi. Ben de Almanyada yaşamış biri olarak ülkemizin sağlık konusunda ki başarılarını kanıtlama şansı bulmuş oldum. Sizlerle gerçekten gurur duydum. Ne kadar Teşekkür etsem yetmez. Başarılarınızın devamını diliyorum.

[ Бърза помощ ]
Beyhan Çalışkan
05.07.2017

Sn. Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ ve ekibine teşekkürler.

9 aylık sürecimizde ve öncesinde bize her konuda yardımcı olup, mesleki tecrübesi ve deneyimi ile her zaman bir arkadaş gibi yaklaşarak sorunlarımızı dinleyen ve çözümlerini bulan , bizi her zaman benim ve çocuğumun sağlığı yönünden kendimi güvende hissettiren ve nihayetinde Yüce Rabbimin de izni ile 03.06.2017 tarihinde kız evladımızı sağ salim kucağımıza almamızı sağlayarak eşime ve bana anlatılması tarifsiz olan anne - baba olma mutluluğunu yaşatan , doğum sonrasındada her zaman yanımızda olan başta Sn. Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ ' a , yardımcısı Filiz Tuna Go'ya ve bütün kadın doğum ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

[ Гинеколог и акушер ]
Hanife ÖZCAN
13.06.2017

AHMET SALİH ALTUNTAŞ A SEVGİLERİMİZLE

Hamileliğimin başından sonuna kadar desteğini ve ilgisini eksik etmeyen iyi kalpli doktorumuz AHMET SALİH ALTUNTAŞ A teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
Nurten pala
11.06.2017