Oğlumuz EYMEN Murat

Doktorumuz Serpil DURUKAN Hanıma ilgisinden dolayı ÇOK teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
ALI OSMAN ÇİFTÇİ
23.05.2015

TEŞEKKÜRLER

Merhaba 13/05/2013 tarihi itibari ile oğlumun doğumu neticesinde tanımış olduğumuz Dr. Ömer Serhat Kurşun'a sonsuz teşekkürler. Oğlumuzun tüm hastalık ve tadavi sürecinde engin bilgi ve tecrübeleri ayrıca ilgisiyle her zaman bize tam güven verdi.Sonsuz telekkürler.

Figen Sezen
30.04.2015

DENGELİ , SAĞLIKLI BESLENME VE SPOR ; ARTIK BU BENİM TARZIM ..Teşekkürler Müjgan Hanım..

Nereden başlasam nasıl başlasam.. Kelimeler kifayetsiz kalıyor ifade etmeye.. Bir önceki teşekkür yazım her şeyi özetliyor aslında.. 5 ayda 13 kg. hafiflemek.. 2 Beden küçülmek.. İnanmak ve azmin zaferi bu olsa gerek.. Müjgan hanım bunun da baş mimarı sizsiniz...Size sonsuz teşekkürler, iyi ki sizi tanıdık iyi ki varsınız...
Ancak hastanenizin saygıdeğer yönetimine bir sitemim var, her gelişimizde polikliniğin yerinin değişmiş olduğunu görüyorum. Bunu da anlamış değilim. Farkında mısınız bilmiyorum ama kısa bir zaman diliminde 4 kez değişti.. Bu yer değiştirmeler bitsin artık.. Selamlar

[ Клиника за хранене и диетология ]
ÖMER FARUK - NUR NARALAN
08.04.2015

Teşekkürler Müjgan MUTLU KAYA

Müjgan hanım sayesinde 1.5 ay gibi kısa bi süre içinde verdiği sağlıklı diyet programı ile aç kalmadan 4.5 kilo verdim. Teşekkürler...

[ Клиника за хранене и диетология ]
Mediha VATANSEVER
06.04.2015

Dr. Müjgan Kızıma Teşekkürler

Ben 56 yaşında bir bayanım. Bu yaşıma kadar hep kilo problemim vardı. taki 5 ay önce Dr.Müjgan kızımla tanışana dek. onun tatlı dili ve güler yüzü bana bu işi başarabileceğimi inandırdı. verdiği diyet listeleri ile aç kalmadan sağlıklı beslenerek 18 kilo verdim. artık kendimi eskisinden çok daha sağlıklı ve rahat hissediyorum. bütün emekleri için sonsuz teşekkür ederim.

[ Клиника за хранене и диетология ]
Fatmagül Gençoğlu
06.04.2015

Sn Serpil DURUKAN' a teşekkürler

05.02.2015 tarihinde canımız oğlumuz Baturalp'i sağlıklı bir şekilde kucağımıza veren doktorumuz Serpil DURUKAN' a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca hastanenizde yattığımız süre zarfında kaliteli ve ilgili bakımlarını eşim ve bebeğimden esirgemeyen serviş çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
Neşe-Mesut HOŞGÖR
04.04.2015

Sağlıklı Beslen Hafif Yaşa

2014'ün Ağustos ayında metobolizmamdaki yavaşlık ve yüzdeki bal mumu rengi şikayetiyle doktora baş vurduğumda hipotroidi (haşimato) hastası olduğumu öğrendim. Bu benim için az çalışan barsaklar, sürekli bir yorgunluk, düşük bağışıklık ve şiş bir karın demekti. Dikkat ettiğimi zannettiğim fakat kilo alışımın arttığı bir dönemde Müjgan hanımla tanıştım. Düzenli bir beslenme programıyla şikayetlerim kısa sürede azalmaya başladı. Artık yorgun değildim ve barsak fonksiyonlarımı düzenleyebiliyordum. Her şeyden önemlisi bağışıklığım güçlenmiş ve hiç antibiyotik kullanmadan kışı geçirmiştim. Klasik diyet programlarının aksine neyi ne kadar ve ne zaman yemem gerektiğini anlattığı için kendi beslenmemi kontrol etmeyi öğrenmiştim. En önemlisi de ne zaman ihtiyacım olursa hemen diyaloğa geçti ve beni rahatlattı. Tüm bunlar için ve güler yüzünüz için teşekkürler sevgili Müjgan hanım...

[ Клиника за хранене и диетология ]
Yasemin EZER
02.04.2015

Sn Sevgin MERT'e çok teşekkürler

değerli doktorumuz Sevgin MERT ve ekibine 9 ay boyunca göstermiş olduğu ilgi alaka güler yüzünden ötürü, bebeğimizi sağ salim kucağımıza almamızdaki emekleri için sonzuz teşekkürler.

[ Гинеколог и акушер ]
serkan - tuba yeşiltaş
28.03.2015

DENGELİ VE SAĞLIKLI BESLENMENİN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ..Teşekkürler Müjgan Hanım

2012 Yılında eşimle birlikte hastanenizin başarılı Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Müjgan hanımla sağlıklı beslenme ve diyet programina başladık. Dengeli ve sağlıklı beslenmenin esaslarına alışmış ve bu işi yolunda götürmeye başlamıştık da. Ancak 15 ay gibi uzunca bir süre yurtdışında bulununca bu şartları orada sağlayamadık ve maalesef tekrar başa döndük.. Rahatsız olmuştuk açıkçası.. Bu psikolojiyle sanal alemde Elma Diyeti denen ve temeli aç kalmaya dayalı , kesinlikle sağlıklı bir uygulama olmayan sözüm ona bir diyeti deneme macerasına giriştik. Sonuç; tabii ki aç kalmıştık hüsrandı. Bu iş böyle olmamalıydı doğru da değildi zaten farkındaydık. Müjgan hanım bizler için oradaydı ona başvurmalıydık. Öyle de yaptık ne iyi yapmışız. Bu kez programı düzenli olarak uyguladık ve sporla destekledik. Sonuç harikaydı ; 4 ayda ben 11 Kg, eşim 6 kg vermişti. Aslında bu ; aç kalarak kilo verilmeyeceğinin , aksine yiyerek kilo verileceğinin örneğiydi.

Mujgan hanım sayesinde beslenme alışkanlıklarımızdaki yanlışlıklarımızı gördük. Meyvelerin ve sebze yemeklerinin nefasetini ve hafifliğini keşfettik. Bir yemek planı oluşturmasını öğrendik.
Müjgan hanım sayesinde hem kilo sorunumuz kalmadı hem dengeli ve sağlıklı beslenmenin dayanılmaz hafifliğine ulaştık.
Teşekkürler Müjgan hanım?

[ Клиника за хранене и диетология ]
ÖMER FARUK - NUR NARALAN
16.03.2015

Teşekkürler

Küçük kızım la beraber dun gece hastahane nizin cocuk Polikliniğin de idik oncelikli olarak doktorumuza ve bölüm deki hemsire arkadaslariniza ilgi alaka ve güler yüzlülugunde dolayi cok tesekkurler küçük beren den sevgiler...

Zuhal Beyhan
26.02.2015

Teşekkür

Yaklaşık bir aydır hastanenizin fizik tedavi ve rehabilitasyon biriminde tedavi görmekteyim. Başta Prf.Dr. Kaan Uzunca olmak üzere fizyoterapist Fulya Gürcenan hanıma, Hüsnü Bey'e Sefa, Neşe, Begüm ve Gizem hanıma gösterdikleri yakın ilgi için teşekkürü bir borç bilirim. Gülen yüzleri ömür boyu hiç solmasın.
Emel Dedeoğlu

[ Физиотерапия и рехабилитация ]
Emel Dedeoğlu
03.02.2015

Mesut ÖZAKSOY Hk.

Hastaneniz Acil Servis personellerinden Acil Tıp Teknisyeni Mesut ÖZAKSOY'a,yapmış olduğu işin hakkını fazlasıyla vermiş olmakla birlikte gerek hasta olarak bana gerek yanımda gelen kişilere göstermiş olduğu saygılı,ilgili ve güler yüzlü tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum.Hastanenizi böyle bir personele sahip olmasından dolayı da ayrıca tebrik ediyorum.

[ Бърза помощ ]
Furkan ÖNAL
31.01.2015

Teşekkürler

3.katta oglumuzla cok ilgili ve sabirli bir sekilde ilgilenen selin hemsireye cok tesekkur ederiz , oglumuzla cok sabırla uğraştı,hep anlatarak anlaştı ve sağlıklı bir şekilde ayrilmamizi sağladı cok yetenekli ve cok başarılı bir hemşire

birol
20.01.2015

cok tesekkurler

3 katta çocuk odasında melek gibi bi hemşire vardı gerek bizim kızımızla gerek diğer hastalara karşı cok sabırlıydı , cok tesekkur ediyoruz iyi niyeti ve güzel yüzüne

nihat Şahin
19.01.2015

MEMNUNİYET

07.01.2015 Tarihinde Hastaneniz KBB Servisinde tedavi gören oğlumun kulağına tüp takıldı. Genel tedavi esnasında ve ameliyatında başarılı operasyonda bulunan Doktorumuz Mehmet ÇOBAN ve bize hertürlü yardımlarını esirgemeyen sayın Baş hemşire Hatice CAN'a Teşekkürlerimi sunarım...

[ Уши – Нос – Гърло ]
MUHAMMED AKIN
12.01.2015

SN. OPR.DR. SERPİL DURUKAN VE TÜM MEDİKENT AİLESİ

03.01.2015 TARİHİNDE 2.OĞLUM DÜNYAYA GELDİ. DOKTURUM SERPİL HANIMIN HEM HAMİLELİK SÜRECİNDE HEMDE DOĞUMDA BANA GÖSTERDİĞİ İLGİ VE ALAKAYA TÜM İÇTENLİĞİMLE TEŞEKKÜR EDERİM. HASTANEDE KALDIĞIM SÜRECE DE GEREK HEMŞİRELER GEREKSE DİĞER TÜM PERSONELİN İÇTEN İLGİSİ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. BU SEBEPTEN TÜM MEDİKENT AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.

[ Гинеколог и акушер ]
ÖĞR.GÖR.GÜLSEN DEMİRKOL GEROĞLU
09.01.2015

SN.ÖZCAN KARTAL VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER

BUGUN HASTANENİZDE BİOPSİ YAPTIRDIM VE GELMEDEN ÖNCE OKADAR KORKU VE PANİK YAŞADIM SN DR.ÖZCAN KARTAL SAYESİNDE HİÇ BİRŞEY ANLAMADAN HATTA O KADAR RAHATLATTIKİ BİOPSİYİ OKDAR KORKULARIMA RAĞMEN HİÇ ANLAMADIM KENDİSİNE HASTALARINA GÖSTERDİĞİ YAKIN İLGİ ALAKA VE GÜLER YÜZLÜLÜĞÜNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA EKİBİ DİLEK VE BUKET HANIMA DA İLGİ ALAKA VE GÜLERYÜZLÜLÜĞÜ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

[ Радиологично отделение ]
ÇİĞDEM DÜZALAN
23.12.2014

TEŞEKKÜR

Onbeş gün önce Hastanenizde endoskopi ve kolonoskopi işlemi yaptırdım.Çok şükür herhangi olumsuz bir durum çıkmadı.Ben Doktor İbrahim KARAMANOĞLU Beyefendiye,ekip arkadaşlarına (Özlem Hanım ve Diğer Çalışanlar) sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Güler yüzlü davranışları ve uzmanlıkları ile birlikte kendilerine başarılarının devamını diliyorum.İYİKİ VARSINIZ.

[ Отделение за гастроентерология и ендоскопия ]
CELAL KULAY
12.12.2014

teşekkür

kısa bir süre içinde 15 kilogram vermemi sağlayan, beni rahatlatan, motive eden Dr. Müjgan mutlu'ya çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

[ Клиника за хранене и диетология ]
GÖRKEM ARAN
07.12.2014

Teşekkürler

Gerek çocuk servisinde gerekse acil de yaptıgı enjeksiyonlarla sabrına ve alakasina cok tesekkur ederim selin yörüten hemsire kardeşime her gece gelip gösterdiği güler yüze minnettarız oğlumuz onunla birlikte iyilesti , doktorumuz selmin hanıma Teşekkürler. Ve de bazı hemşireler kapıyı tıklayarak içeri girse daha memnun oluruz yaşlı bayan dikkat etmiyor.

emrah akalin
25.11.2014