Minnettarım

Herkese selamlar. . Subat 2011 de başlayan bir serüven benimki.tartıda görülen 94.5 kilo ile soklanıp Dr. Müjgan Mutlu Kaya ya alınan ilk randevu ve bu güne gelen mutluluk.Diyet sözünün iticiliğine karsı koyarım endişesi ile ilk görüşme. Ilk bilgi yağdan fakir yaşamayı öğrendim.biz 9 ayda 30 kilo verdik ve en önemlisi de YAĞ olarak verdik. Müjgan hanımı iyiki tanımısım cok dogru bir karardı benim için.Emeği sabrı saygısı herseyi ile iyiki var.sene 2015 ben hala kilomu korumaktayım. Neyi ne zaman ne kadar yemeyi öğrendim.Benim bu sürecimde önce bedenimin yeni inşasında emeği coookk fazla olan Sevgili Müjgan hanım cım size minnettarım. Rabbim gücünüzü sabrınızı arttırsın inşallah..

[ Клиника за хранене и диетология ]
arife önal
27.09.2015

TESEKKURLER MEDIKENT IYIKI VARSINIZ MUJGAN HANIM

Ben 140 kılo olarak geldım Mujgan hanıma.ılk gıttıgımde kılo verebılecegıme hıc ınanmıyordum.bı denıyeyım vermezsem bırakırım demıstım fakat mujgan hanımın destegı motıvesı saglıklı ve duzenlı beslenme programı ıle 60 gun sonra 10 kılo vermısım dıger 60 gunde 10 kılo daha aynalara baktıkca ınanamıyordum suan 105 kılodayım beslenme programına devam hedef kılomuza gelsekte Mujgan hanıma devam bırakmayı dusunmuyorum.MUJGAN HANIMA sonsuz tesekkurlerımızı sunar kendısıne meslek hayatı boyunca basarılar dılıyoruz.

[ Клиника за хранене и диетология ]
SECGİN YILMAZBAS
22.09.2015

Teşekkürler Medikent,Teşekkürler Serpil DURUKAN

dünyalar güzeli kızımızı kucağımıza almamızın her aşamasında bizlerle beraber olan Sn. Serpil DURUKAN hanıma kızım ve eşim adına teşekkürü bir borç bilirim.kendisine meslek hayatı boyunca ÇELEBİ ailesi olarak başarılar diliyoruz.

[ Гинеколог и акушер ]
Cihan ÇELEBİ
09.09.2015

Acil servisin ilgisi

4 eylül 2015 tarihinde akşam üzeri elindeki kesik nedeniyle hastanenizin aciline başvurdum.Doktorun adını bilmiyorum ama gösterdiği insani ilgi ve hastayı bilgilendirme nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim.

[ Бърза помощ ]
Hatice Kuş
06.09.2015

TEŞEKKÜR

OSMAN HOCAM BOYUN FITIĞI AMELİYATI OLDUM.SAYENİZDE ERTESİ GÜN AYAĞA KALKTIM. AĞRILARIM KALMADI . SİZE, EKİBİNİZE, TÜM HASTANE PERSONELİNİN GÜLER YÜZLÜ VE İLGİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

[ Неврохирургия ]
SELİN-FARUK ÇAM
05.09.2015

TEŞEKKÜRLER MÜJGAN HANIM

Yıllardır kilo vermeye uğraşıyordum ,ama sonuç başarısızdı. Arkadaşımın Müjgan Hanım sayesinde kilo verdiğini gördüm.Ne yalan söyleyeyim, ilk gidişimde umutsuzdum.Çünkü ben bu kadar çok şeyi yiyebileceğimi ve kilo verebileceğimi düşünmedim. Sonuç mu ? 4 ay gibi bir zamanda 10 kg verdim. Müjgan Hanım ,öncelikle sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğrettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu yuzden , ben kilo verdim deyip,sizi bırakmayı hiç düşünmüyorum. Ve kilo problemi olmayan arkadaşlarıma bile , sağlıklı beslenme adına Mujgan Hanımı tavsiye ediyorum. çok teşekkürler size.

[ Клиника за хранене и диетология ]
HÜLYA BAKAÇ
04.09.2015

Çocuk Servisi Melekleri

Oğlumuz Deniz Arda'nın tedavisinde öncelikle Dr. Ömer Bey'e ve çocuk servisinde bulunan kanatsız meleklerimize Tuğba Anıtan, Zeliha Kubilay ve Selen Akalın'a gösterdikleri ilgi, güleryüz ve samimiyetlerinden dolayï sonsuz tesekkürler...

Seçil İPEK - Hasan İPEK
30.08.2015

Teşekkür

Uzm.Dr Selçuk Çukurova'ya, Seda ve Merve hemşirelere, ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

[ Вътрешни болести ]
Melek Kartal
29.08.2015

Genel Cerrahi

Basta Doktorumuz Ferhat Gega'ya,hemsirelerimize ve Medikent personeline ilgi alaka ve guleryuzleri icin sonsuz tesekkurler . Annem su an gayet iyi cok basarili bir operasyon gecirdi.Hersey icin ne kadar tesekkur etsek az.

[ Обща хирургия ]
Aysegul Kilic
09.08.2015

Teşekkürler

Böbrek taşı şikayetiyle gittiğim Korhan Bey'in dikkati sonucu yaptırdığım kan tahlilinde aşırı kansızlığım olduğu ortaya çıktı, ardından Selçuk Bey ve Hasan Bey'e de muayene olmam sonucunda kansızlığa 4. evredeki hemoroidin neden olduğu ortaya çıktı. Hasan Bey'in gerçekleştirdiği başarılı operasyon ile birlikte tekrar sağlığıma kavuştum. Başta Hasan Bey olmak üzere, Korhan Bey, Selçuk Bey ve tüm medikent çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

[ Обща хирургия ]
Sercan Arcan
05.08.2015

KVC Yoğun Bakım

KVC Yoğun Bakım

[ Сърдечно – съдова хирургия ]
Ali Palalı
01.07.2015

Teşekkürler

İlgi, alakasından ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

[ Устна и дентална медицина ]
Cemalettin Çakır
24.05.2015

Oğlumuz EYMEN Murat

Doktorumuz Serpil DURUKAN Hanıma ilgisinden dolayı ÇOK teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
ALI OSMAN ÇİFTÇİ
23.05.2015

TEŞEKKÜRLER

Merhaba 13/05/2013 tarihi itibari ile oğlumun doğumu neticesinde tanımış olduğumuz Dr. Ömer Serhat Kurşun'a sonsuz teşekkürler. Oğlumuzun tüm hastalık ve tadavi sürecinde engin bilgi ve tecrübeleri ayrıca ilgisiyle her zaman bize tam güven verdi.Sonsuz telekkürler.

Figen Sezen
30.04.2015

DENGELİ , SAĞLIKLI BESLENME VE SPOR ; ARTIK BU BENİM TARZIM ..Teşekkürler Müjgan Hanım..

Nereden başlasam nasıl başlasam.. Kelimeler kifayetsiz kalıyor ifade etmeye.. Bir önceki teşekkür yazım her şeyi özetliyor aslında.. 5 ayda 13 kg. hafiflemek.. 2 Beden küçülmek.. İnanmak ve azmin zaferi bu olsa gerek.. Müjgan hanım bunun da baş mimarı sizsiniz...Size sonsuz teşekkürler, iyi ki sizi tanıdık iyi ki varsınız...
Ancak hastanenizin saygıdeğer yönetimine bir sitemim var, her gelişimizde polikliniğin yerinin değişmiş olduğunu görüyorum. Bunu da anlamış değilim. Farkında mısınız bilmiyorum ama kısa bir zaman diliminde 4 kez değişti.. Bu yer değiştirmeler bitsin artık.. Selamlar

[ Клиника за хранене и диетология ]
ÖMER FARUK - NUR NARALAN
08.04.2015

Teşekkürler Müjgan MUTLU KAYA

Müjgan hanım sayesinde 1.5 ay gibi kısa bi süre içinde verdiği sağlıklı diyet programı ile aç kalmadan 4.5 kilo verdim. Teşekkürler...

[ Клиника за хранене и диетология ]
Mediha VATANSEVER
06.04.2015

Dr. Müjgan Kızıma Teşekkürler

Ben 56 yaşında bir bayanım. Bu yaşıma kadar hep kilo problemim vardı. taki 5 ay önce Dr.Müjgan kızımla tanışana dek. onun tatlı dili ve güler yüzü bana bu işi başarabileceğimi inandırdı. verdiği diyet listeleri ile aç kalmadan sağlıklı beslenerek 18 kilo verdim. artık kendimi eskisinden çok daha sağlıklı ve rahat hissediyorum. bütün emekleri için sonsuz teşekkür ederim.

[ Клиника за хранене и диетология ]
Fatmagül Gençoğlu
06.04.2015

Sn Serpil DURUKAN' a teşekkürler

05.02.2015 tarihinde canımız oğlumuz Baturalp'i sağlıklı bir şekilde kucağımıza veren doktorumuz Serpil DURUKAN' a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca hastanenizde yattığımız süre zarfında kaliteli ve ilgili bakımlarını eşim ve bebeğimden esirgemeyen serviş çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
Neşe-Mesut HOŞGÖR
04.04.2015

Sağlıklı Beslen Hafif Yaşa

2014'ün Ağustos ayında metobolizmamdaki yavaşlık ve yüzdeki bal mumu rengi şikayetiyle doktora baş vurduğumda hipotroidi (haşimato) hastası olduğumu öğrendim. Bu benim için az çalışan barsaklar, sürekli bir yorgunluk, düşük bağışıklık ve şiş bir karın demekti. Dikkat ettiğimi zannettiğim fakat kilo alışımın arttığı bir dönemde Müjgan hanımla tanıştım. Düzenli bir beslenme programıyla şikayetlerim kısa sürede azalmaya başladı. Artık yorgun değildim ve barsak fonksiyonlarımı düzenleyebiliyordum. Her şeyden önemlisi bağışıklığım güçlenmiş ve hiç antibiyotik kullanmadan kışı geçirmiştim. Klasik diyet programlarının aksine neyi ne kadar ve ne zaman yemem gerektiğini anlattığı için kendi beslenmemi kontrol etmeyi öğrenmiştim. En önemlisi de ne zaman ihtiyacım olursa hemen diyaloğa geçti ve beni rahatlattı. Tüm bunlar için ve güler yüzünüz için teşekkürler sevgili Müjgan hanım...

[ Клиника за хранене и диетология ]
Yasemin EZER
02.04.2015

Sn Sevgin MERT'e çok teşekkürler

değerli doktorumuz Sevgin MERT ve ekibine 9 ay boyunca göstermiş olduğu ilgi alaka güler yüzünden ötürü, bebeğimizi sağ salim kucağımıza almamızdaki emekleri için sonzuz teşekkürler.

[ Гинеколог и акушер ]
serkan - tuba yeşiltaş
28.03.2015