DENGELİ VE SAĞLIKLI BESLENMENİN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ..Teşekkürler Müjgan Hanım

2012 Yılında eşimle birlikte hastanenizin başarılı Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Müjgan hanımla sağlıklı beslenme ve diyet programina başladık. Dengeli ve sağlıklı beslenmenin esaslarına alışmış ve bu işi yolunda götürmeye başlamıştık da. Ancak 15 ay gibi uzunca bir süre yurtdışında bulununca bu şartları orada sağlayamadık ve maalesef tekrar başa döndük.. Rahatsız olmuştuk açıkçası.. Bu psikolojiyle sanal alemde Elma Diyeti denen ve temeli aç kalmaya dayalı , kesinlikle sağlıklı bir uygulama olmayan sözüm ona bir diyeti deneme macerasına giriştik. Sonuç; tabii ki aç kalmıştık hüsrandı. Bu iş böyle olmamalıydı doğru da değildi zaten farkındaydık. Müjgan hanım bizler için oradaydı ona başvurmalıydık. Öyle de yaptık ne iyi yapmışız. Bu kez programı düzenli olarak uyguladık ve sporla destekledik. Sonuç harikaydı ; 4 ayda ben 11 Kg, eşim 6 kg vermişti. Aslında bu ; aç kalarak kilo verilmeyeceğinin , aksine yiyerek kilo verileceğinin örneğiydi.

Mujgan hanım sayesinde beslenme alışkanlıklarımızdaki yanlışlıklarımızı gördük. Meyvelerin ve sebze yemeklerinin nefasetini ve hafifliğini keşfettik. Bir yemek planı oluşturmasını öğrendik.
Müjgan hanım sayesinde hem kilo sorunumuz kalmadı hem dengeli ve sağlıklı beslenmenin dayanılmaz hafifliğine ulaştık.
Teşekkürler Müjgan hanım?

[ Клиника за хранене и диетология ]
ÖMER FARUK - NUR NARALAN
16.03.2015

Teşekkürler

Küçük kızım la beraber dun gece hastahane nizin cocuk Polikliniğin de idik oncelikli olarak doktorumuza ve bölüm deki hemsire arkadaslariniza ilgi alaka ve güler yüzlülugunde dolayi cok tesekkurler küçük beren den sevgiler...

Zuhal Beyhan
26.02.2015

Teşekkür

Yaklaşık bir aydır hastanenizin fizik tedavi ve rehabilitasyon biriminde tedavi görmekteyim. Başta Prf.Dr. Kaan Uzunca olmak üzere fizyoterapist Fulya Gürcenan hanıma, Hüsnü Bey'e Sefa, Neşe, Begüm ve Gizem hanıma gösterdikleri yakın ilgi için teşekkürü bir borç bilirim. Gülen yüzleri ömür boyu hiç solmasın.
Emel Dedeoğlu

[ Физиотерапия и рехабилитация ]
Emel Dedeoğlu
03.02.2015

Mesut ÖZAKSOY Hk.

Hastaneniz Acil Servis personellerinden Acil Tıp Teknisyeni Mesut ÖZAKSOY'a,yapmış olduğu işin hakkını fazlasıyla vermiş olmakla birlikte gerek hasta olarak bana gerek yanımda gelen kişilere göstermiş olduğu saygılı,ilgili ve güler yüzlü tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum.Hastanenizi böyle bir personele sahip olmasından dolayı da ayrıca tebrik ediyorum.

[ Бърза помощ ]
Furkan ÖNAL
31.01.2015

Teşekkürler

3.katta oglumuzla cok ilgili ve sabirli bir sekilde ilgilenen selin hemsireye cok tesekkur ederiz , oglumuzla cok sabırla uğraştı,hep anlatarak anlaştı ve sağlıklı bir şekilde ayrilmamizi sağladı cok yetenekli ve cok başarılı bir hemşire

birol
20.01.2015

cok tesekkurler

3 katta çocuk odasında melek gibi bi hemşire vardı gerek bizim kızımızla gerek diğer hastalara karşı cok sabırlıydı , cok tesekkur ediyoruz iyi niyeti ve güzel yüzüne

nihat Şahin
19.01.2015

MEMNUNİYET

07.01.2015 Tarihinde Hastaneniz KBB Servisinde tedavi gören oğlumun kulağına tüp takıldı. Genel tedavi esnasında ve ameliyatında başarılı operasyonda bulunan Doktorumuz Mehmet ÇOBAN ve bize hertürlü yardımlarını esirgemeyen sayın Baş hemşire Hatice CAN'a Teşekkürlerimi sunarım...

[ Уши – Нос – Гърло ]
MUHAMMED AKIN
12.01.2015

SN. OPR.DR. SERPİL DURUKAN VE TÜM MEDİKENT AİLESİ

03.01.2015 TARİHİNDE 2.OĞLUM DÜNYAYA GELDİ. DOKTURUM SERPİL HANIMIN HEM HAMİLELİK SÜRECİNDE HEMDE DOĞUMDA BANA GÖSTERDİĞİ İLGİ VE ALAKAYA TÜM İÇTENLİĞİMLE TEŞEKKÜR EDERİM. HASTANEDE KALDIĞIM SÜRECE DE GEREK HEMŞİRELER GEREKSE DİĞER TÜM PERSONELİN İÇTEN İLGİSİ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. BU SEBEPTEN TÜM MEDİKENT AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.

[ Гинеколог и акушер ]
ÖĞR.GÖR.GÜLSEN DEMİRKOL GEROĞLU
09.01.2015

SN.ÖZCAN KARTAL VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER

BUGUN HASTANENİZDE BİOPSİ YAPTIRDIM VE GELMEDEN ÖNCE OKADAR KORKU VE PANİK YAŞADIM SN DR.ÖZCAN KARTAL SAYESİNDE HİÇ BİRŞEY ANLAMADAN HATTA O KADAR RAHATLATTIKİ BİOPSİYİ OKDAR KORKULARIMA RAĞMEN HİÇ ANLAMADIM KENDİSİNE HASTALARINA GÖSTERDİĞİ YAKIN İLGİ ALAKA VE GÜLER YÜZLÜLÜĞÜNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA EKİBİ DİLEK VE BUKET HANIMA DA İLGİ ALAKA VE GÜLERYÜZLÜLÜĞÜ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

[ Радиологично отделение ]
ÇİĞDEM DÜZALAN
23.12.2014

TEŞEKKÜR

Onbeş gün önce Hastanenizde endoskopi ve kolonoskopi işlemi yaptırdım.Çok şükür herhangi olumsuz bir durum çıkmadı.Ben Doktor İbrahim KARAMANOĞLU Beyefendiye,ekip arkadaşlarına (Özlem Hanım ve Diğer Çalışanlar) sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Güler yüzlü davranışları ve uzmanlıkları ile birlikte kendilerine başarılarının devamını diliyorum.İYİKİ VARSINIZ.

[ Отделение за гастроентерология и ендоскопия ]
CELAL KULAY
12.12.2014

teşekkür

kısa bir süre içinde 15 kilogram vermemi sağlayan, beni rahatlatan, motive eden Dr. Müjgan mutlu'ya çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

[ Клиника за хранене и диетология ]
GÖRKEM ARAN
07.12.2014

Teşekkürler

Gerek çocuk servisinde gerekse acil de yaptıgı enjeksiyonlarla sabrına ve alakasina cok tesekkur ederim selin yörüten hemsire kardeşime her gece gelip gösterdiği güler yüze minnettarız oğlumuz onunla birlikte iyilesti , doktorumuz selmin hanıma Teşekkürler. Ve de bazı hemşireler kapıyı tıklayarak içeri girse daha memnun oluruz yaşlı bayan dikkat etmiyor.

emrah akalin
25.11.2014

TEŞEKKÜR

SAYIN TEOMAN DURUKAN BEYEFENDİYE UZMANLIĞI VE CANDAN KİŞİLİĞİ İLE HASTALARINI RAHATLATMASI HUSUSUNDA ÇOK NADİDE BİR İNSAN OLDUĞUNU BU SEBEPLE DE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNDUĞUMU BELİRTMEK İSTERİM.KIRILAN KOLUM ÖNCE ALLAHIN VE SONRA TEOMAN BEYİN SİHİRLİ ELLERİ SAYESİNDE ŞİFA BULDU.ÇOK TEŞEKKÜRLER....

[ Ортопедия ]
RUHAN BAYRAM
21.11.2014

Serpil Durukan hanima sonsuz teşekkürler.

25.03.2014 tarihinden 14.11.2014 tarihine kadar geçen süre içerisinde dünyalar tatlısi kizimizi önce rabbimiz sonra serpil hanim ve ekibi sayesinde dünyaya getirmenin mutluluğunu bize yaşattigi için rabbimize şükürler Serpil Durukan hanima ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
Mehmet Serap Gür
17.11.2014

Teşekkürler medi kent ,teşekkürler Tedrdanes hanım

Diyabet hastası olan eşimin tedavisi ve takibinde gösterdi ğiyakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

[ Вътрешни болести ]
Hilmi AKTA
27.10.2014

teşekkür

ferdanes hanıma ve suna özlem hanıma sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız....

[ Вътрешни болести ]
derya berkcan
17.10.2014

tesekkur

Basarili bir ameliyatla beni ayaga kaldiran dokturuma ve ekibine cok tesekkurler.basarilar....

[ Ортопедия ]
hAle kocaturk
01.10.2014

Medikentin Asil Sağlık Neferlerine Sonsuz Teşekkürler

Hastanın hakir görüldüğü eski sağlık anlayışına karşı,insan haysiyetine verilen değerin vazgeçilemez olduğu hakikatini haykıran Medikentin Asil Sağlık Neferlerine sonsuz saygılarımı sunarım.

[ Бърза помощ ]
Bahtiyar BALAT
04.08.2014

sonsuz teşekkürler

05.05.2014 tarihinde ikinci oğlumu kucağıma aldım.Bu güzel serüvende yanımda olan tüm doğum servisi personeline,sevgili doktorum Sevgin beye güler yüzlü hemşirelerime çok teşekkür ederim.Sayenizde hiç unutmayacağım mükemmel bir doğum yaşadım.En kısa zamanda Ayaz bebekle ziyaretinize de gelmeyi istiyorum.
Herşey için teşekkür ederim.

[ Гинеколог и акушер ]
aslı gür
03.06.2014

TEŞEKKÜR

Hastanenizde eşimin ameliyatı gerçekleştirildi. Hizmetleriniz ve ikramlarınız güzeldi.
EşimlBaşta Başhekim Turgay Bey olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederiz.

[ Гинеколог и акушер ]
Selahattin CAN
27.05.2014