serpil hanıma sonsuz teşekkürler

yaklaşık 2ay önce ikinci yavrumu kucağıma aldım 9ay boyunca hamileliğimde ve doğum sırasında gördüğüm ilgi ve alaka için başta serpil hanım olmak üzere tüm hemşirelere hastane çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum meslek hayatınızda başarılar dilerim...

[ Гинеколог и акушер ]
gülşah yılmaz
28.08.2013

İsteyince...

10 Ocak 2013 de diyet yapmaya başladım, 51 yaşındayım.. 8 aydır diyet yapıyorum ve 14,5 kilo verdim. Bu yaşta ben başardım, en önemli olan ise doğru beslenmeyi Müjgan hanım sayesinde öğrendim.Onu tanıdığıma çok memnun oldum,TEŞEKKÜRLER MÜJGAN Hanım.

[ Клиника за хранене и диетология ]
Mukadder Açıkgöz
24.08.2013

basarmak ıcın ınanmak sarttır

Mart ayının baslarında karar verdım kılo vermeye.Ozamanlar 78 kıloydum aradan gecen 6 ayda 18 kılo verdım.mujgan hanıma tecrubelı onerılerınden dolayı cok tesekkurlerımı sunuyorum.

[ Клиника за хранене и диетология ]
gülşah
22.08.2013

basarmak ıcın ınanmak sarttır

Mart ayının baslarında karar verdım kılo vermeye.Ozamanlar 78 kıloydum aradan gecen 6 ayda 18 kılo verdım.mujgan hanıma tecrubelı onerılerınden dolayı cok tesekkurlerımı sunuyorum.

[ Клиника за хранене и диетология ]
gülşah
22.08.2013

Teşekkür etmek yetmez aslında...

yaklaşık 5 ay önce Müjgan Hanımla tanışana kadar kilolarımdan hiç kurtulamayacağıma inanıyordum ve de en kötüsü ne kadar sağlıksız beslendiğimin farkına vardım ailece sağlıklı beslenmeye başladık şuanda yeniden doğmuş gibiyim Müjgan Hanım sayesinde fazla kilolarımdan kurtuldum ve kurtulmaya devam ediyorum 13 kilo verdim. Müjgan Hanımın güler yüzü ve harika diyet listesi sayesinde zayıflamaya ve incelmeye devam ediyorum çok teşekkür ediyorum

[ Клиника за хранене и диетология ]
özge
28.07.2013

Diyet

Adım Göktuğ Gelmiş 22 Mart 1998 doğumluyum. Fazla kilo problemimden dolayı, bitmek bilmeyen baş ağrılarım ve halsizliğim den dolayı 01 Ekim 2012 tarihinde Müjgan Mutlu ya başvurdum. Başvurduğum da 81 kiloydum, doktorumun sayesinde 278 günde 16 kilo verdim. Zayıflayamayacağımı hep böyle kalacağımı düşünürdüm taki Müjgan Mutlu ile tanışana kadar. Kuzenim de bu doktora gidiyordu ve hep anlatıyordu ben doktora gitmek istiyordum ama annem sen benim dediklerimi yap filinta gibi olursun, çok et yeme diyordu meğerse b12 eksikliğimden dolayı kırmızı et yemem gerekiyormuş .Doktorumun sayesinde düzenli beslenmeye ve spor yapmaya başladım. Doktorun tartısına bindiğim zaman yaptığım heyecanı sbs sonuçları açıklanırken yapmamıştım. Bana yeni bir hayata başlama fırsatı verdiği için Müjgan Mutlu ya çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim. Kilo vermemde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Şimdi tek amacım var o da babamı da diyete başlatmak.

[ Клиника за хранене и диетология ]
öktuğ Gelmiş
15.07.2013

KADIN DOĞUM SERVİSİ

09.05.2013 tarihinde oğullarım dünyaya geldi.doğum öncesi ve sonrası yaklaşık toplam 5 gün hastanede geçirdik.Kadın doğum servisindeki hemşireler-ebeler-temizlik görevlileri dahil herkes çok ilgili davrandılar.çok güleryüzlüler.Başta Sayın Sevgin MERT olmak üzere hepsine ayrı ayrı şahsım ve eşim adına teşekkür ederim.

[ Гинеколог и акушер ]
Fatih Özden AK
04.07.2013

Human Sekhavat veTeoman Durukan a Teşekkürler saygılar

Anneannem Ümmügülsüm Kıran (84) Kalça kemiği ameliyatından birgün sonra yürütüldü. bu yaşta yürüyemez sanıyor çok endişeleniorduk. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız... İyiki varsınız!

[ Ортопедия ]
Aslı Fatma Mert
24.06.2013

tesekkur

Dun hastanenizde dizimden ameliyat oldum ve giristen cikisa kadar gordugum ilgi guler yuz meslek aski beni gercekten cok etkiledi sektorde ornek teskil edecek bir hizmet anlayisina sahip oldugunuz asikar bu baglamda basta homan bey ve teoman bey olmakla birlikte tum personelinize sonsuz tesekkuru bir borc bilirim.

[ Ортопедия ]
ozgur erdem pekcan
21.06.2013

teşekkürler

Goktug bebegin aramıza gelmesini saglayan 9 ay boyunca ilgi ve alakasını eksik etmeyen degerli doktorumuz Sevgin beye cok teşekkür eder minnettarligimizi sunar yardimcisi Leyla hn ilgisinden dolayi cok teşekkür ederiz GÜNAL ailesi

[ Гинеколог и акушер ]
GÖKMEN GUNAL
06.06.2013

Sevgin MERT Doktorumuza ve Ekibinize Teşekkür

Hastanenizin bize vermiş olduğu saygı,ilgi,alaka ve hizmetlerinden dolayı;allahın bize nasip ettiği oğlumuzu bize ulaştırdığınız için sizlere çok teşekkür ama çok teşekkür ederiz. CUDAK AİLESİ............

[ Гинеколог и акушер ]
Murat CUDAK
18.05.2013

Müjgan hanıma teşekkürler.

size başvurduğumda 72.9 kg idim şuanda sizin sayenizde 12 kg verdim size çok teşekkür ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

[ Клиника за хранене и диетология ]
Nursel KORKMAZ
07.05.2013

herkese çok teşekkür ederiz

tüm medikent çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

[ Интензивни грижи за новородени ]
ahmet figen ALÇO
29.04.2013

Opr. Dr. Serpil DURUKAN'a Teşekkürler

12/04/2013 tarihinde dünyaya gelen oğlum Kayra ve eşim Filiz adına Opr. Dr. Serpil DURUKAN'a ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

[ Гинеколог и акушер ]
Barış KOCAMAN
17.04.2013

KORHAN ALTAN A TEŞEKKÜR

Korhan Bey sayesinde prostattan kurtuldusonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca bütün medikent çalışanlarına da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim,REMZİYE TÜMEN 7.4.2013

[ Урология ]
Remziye Tümen
07.04.2013

diyetisyen mujgan MUTLU 'ya

Doktorum sayesinde 6 ayda yaklaşık 16 kg verdım ve eski halimden daha sağlıklıyım kan tahlılı sonuclarım da diyetle beraber daha iyi olduğunu (b 12min yukselmesi vs) zayıflamam dışında da çok büyük yararını gördüm. bütün yakınlarıma arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum doktorumu diyete ben başladım fakat butun ailem sağlıklı beslenmeyi öğrendi ailece sağlıklıyız ve mujgan hanımdan çok memnunuz. buradan da saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum ayrıca daha güler yüzlü cana yakın ve bu kadar ilgili başka doktor tanımadım. diyete ve mujgan hanıma başlamak isteyen butun hastalara tek önerim kararlı istekli olun mujgan hanımın sözunden cıkmadan disiplinli olursanız hayal ettıgınız goruntuye emınım kı kavusacaksınız.

[ Клиника за хранене и диетология ]
miray D.
06.04.2013

teşekkürler..

annemin rahatsızlığı nedeniyle hastanenizde 3 gece yatarak tedavi gördük. başta doktorumuz İbrahim Karamanoğlu olmak üzere asistanlarına. samimi güleryüzlü ve özverili tüm sağlık çalışanları ve personeline çok teşekkür ederiz.gösterdiğiniz ilgi ve alaka takdire değer.saygılarımızla..

[ Отделение за гастроентерология и ендоскопия ]
ayhan özkan
06.04.2013

Sayın Sevgin bey

Hastanenizde kaldığım 3 gün boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.Tüm medikent çalışanlarına da sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz iyiki varsınız Sevgin bey ve ekibi :-) Aylin Korkmaz&Tayyar Korkmaz

[ Гинеколог и акушер ]
aylin korkmaz
18.03.2013

Cerrahi Servisi

Stajyerlik dönemim boyunca bana gösterdiğiniz emekler için tüm cerrahi servisine teşekkür ederim.

[ Обща хирургия ]
Güven SELÇUK
14.03.2013

TEŞEKKÜR

FAZİLET HANIMIN TATLI DİLİ, İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPIŞI VE TEMİZLİĞE VERDİĞİ ÖNEM TERCİH SEBEBİMDİR.FAZİLET HANIMA GÖSTERDİĞİ ANLAYIŞDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM..

NURAY USLU
13.03.2013