Teşekkür

En çok korktuğum diş tedavisini geçen hafta handan hanımın bilgi tecrübe ve ilgi alakasıyla çok basit bir şekilde dişimin tedavisini gerçekleştirdi ve sağlıma kavuştum.. sonsuz teşekkürlerimi burdan iletmek istiyorum.. mesleğinde başarılarının devamını diliyorum..

[ Устна и дентална медицина ]
Murat KOZAK
19.09.2012

tesekkurler

9 ay boyunca bızımle olan sevgılı doktorumuz sevgın mert beye sonsuz tesekkurler

[ Гинеколог и акушер ]
ayla
16.09.2012

göz doktoru sayın levent beye teşekkurler

göz operatör doktor levent çağlayan beye amcam namı aksoy.a yapmış olduğu başarılı amelıyat için çok teşekkur ve mınnettarız yanındakı asistanlara tum çalışan GÜLERYÜZLU personele çok çok teşekkur ederiz TEŞEKKÜRLER..MEDİKENT.

[ Очни болести ]
hüseyin açar
24.08.2012

Teşekkürler Medikent

22.08.2012 tarihinde yaptırmış olduğum check-up uygulamasında,hastaneniz personellerine özellikle insan kaynakları ve diğer birimde ki tüm arkadaşların ilgi alakasından dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım.Teşekkürler Medikent..Sağlıklı yarınlara

[ Профилактични прегледи ]
Muharrem Demirkol
22.08.2012

teşekkurler

ortopedi teoman bey ilgilerinden dolayı çok teşekkur ederim öncelıkle içeriye adımınızı attığınızda güleryüzlü personele medikent çalışanlarına minnettarız

[ Ортопедия ]
hüseyin açar
17.08.2012

sonsuz teşekkürler ve şükran

Geçirmiş olduğumuz operasyonda annem ve bana yardımcı olan en başta sayın doktorumuz HOMAN SEKHAVAT ve yardımcısı SAMET BEYAZA hastaneden çıkana kadar bize güler yüzlülükleriyle moral destek olan cerrahi hemşireleri en başta ESEM KABAYEL,GÜLİZAR BAŞARIR,SEVGÜL KURTULMUŞ a çok teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını sunarım..

[ Обща хирургия ]
ARZU AYGÜN SÖZER
13.08.2012

Teşekkürler.

Geçirdiğim talihsiz kaza sonucu kırılan bileğimi ameliyat eden Sn Op Dr Homan Sekhavat ve ilgi ve yardımını esirgemeyen Sn Op Dr Teoman Durukan' a sonsuz saygı ve şükranlarımı sunarım.

[ Ортопедия ]
Mustafa Yıkar
09.08.2012

Teşekkür.

Teşekkür.

[ Обща хирургия ]

08.08.2012

iyiki varsınız...

geçirmiş olduğum operasyonda bana yardımcı olan sayın doktorum sevgin mert beye ve ilgisi ve güler yüzüyle yanımdan ayrılmayan ebe kerimeye sonsuz teşekkürlerimi sunarım..onlar iyiki var...

[ Гинеколог и акушер ]
güler gündoğ
05.08.2012

MEMNUNİYET

hastanenizin devamlı göz polikinigine gelmekteyim dr arkadaşımızdan ve yanında çalışan asistan arkadaşımızdan özellikle çok memnun kaldım gittigimizde güleryüzlü davranışları bizleri medikente çekmektedir bu arkadaşlarımızın başarılarının devamını dilerim

[ Очни болести ]
osman gökmen
25.07.2012

TEŞEKKÜR

Biricik kızımızın bizimle sağlıklı bir şekilde tanışmasını sağlayan doktorumuz Sevgin Mert ve doğumda emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler diliyorum. Siz yanımızda olunca güvenimiz artıyor... Saygılarımla;

[ Гинеколог и акушер ]
ÖZKAN ALTINAY
25.07.2012

Saygı ve Sevgilerimle..

Yaşamış olduğum hastalığın sonucunda kritik ameliyatı üstlenen ve başarılı bir şekilde operasyonunu tamamlayarak beni hayata tekrar bağlayan Genel Cerrahi Uzm. Dr. Mert Bey ' e sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca Hastane personellerinin ( temizlik , yemekhane ve hemşireler ..) olumlu yaklaşımları , ilgi ve alakalarından dolayı hepsine çookk teşekkür ederim. Hemşire Dilek ÖZTABAK hanıma gece nöbetinde yüksek ateş sorunu yaşadığımda beni hiç bir an ihmal etmediği için minnettarım.. Hastane Personelleri Arasında Dr. İLHAN Bey ve Personel MERT Bey e yardımlarından dolayı teşekkür eder , saygı ve sevgilerimi sunarım.

[ Обща хирургия ]
Fuat KARAGÖZ
13.07.2012

İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

HAMİLELİK ÖNCESİ HAMİLELİK VE DOĞUM SÜRECİNDE BİZE YARDIMCI OLAN BAŞTA SAYIN DOKTORUMUZ SEVGİN MERT BEYE,YARDIMCISI LEYLA HANIMA,TÜM HEMŞİRELERE,EBELERE VE ÇALIŞANLARA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ...İYİ ÇALIŞMALAR..

[ Гинеколог и акушер ]
AYLA & TOYGAR AYER
06.07.2012

teşekkür ederim.

Ameliyatımı gerçekleştiren doktorum FERHAT GEGA ya hemşireler ve güleryüzlü çalışanlara çok tesekkür ederim.iyi ki varsınız.

[ Обща хирургия ]
Filiz AKIN BALCI
03.07.2012

Teşekkürler

Medikent ekibine bize bebeğimizi karşılarken yardımlarından dolayı teşekkürler

[ Гинеколог и акушер ]
Nihal AKÇA
17.06.2012

TEŞEKKÜRLER

Boyun Fıtığı ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Osman SOY beye şükranlarımı sunarım.Ayrıca güleryüzlü hizmetlerinden dolayı Özel Medikent hastahanesi personeline çok teşekkür ederim.Tanju ERKAHVECİ 14.06.2012

[ Неврохирургия ]
Tanju ERKAHVECİ
15.06.2012

MEMNUNİYET

DOKTORUMUZUN MÜTEVAZİ TAVIRLARI,İLGİ VE ALAKASI BİZLERİ ÇOK MEMNUN ETTİ.SAYGILAR OSMAN HOCAM.....

[ Неврохирургия ]
OLCAY MEÇO
14.06.2012

Teşekkürler

11.06.2012 günü boyun fıtığı ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Sayın Op.Dr.Osman Soy beye ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım.Ayrıca güler yüzlü yardımlarından dolayı hastahane personeline de ayrıca teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

[ Неврохирургия ]
Tanju Erkahveci
14.06.2012

Teşekkürler.

Teşekkürler. Ailemin değerli büyüğü annem merhum Leman Tevfik Hanımefendi'nin tedavi süresinde yakın ilginize teşekkür ederim.

[ Вътрешни болести ]
Gürman TEVFİK
14.06.2012

TŞK

13.06.2012 BUGÜN 11:40 HASTASI OLARAK DR.İLHAMİ BEY'E GÖZ MUAYENESİNE GELDİM.ÇOK MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTEREK SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.AYRICA SEKRETERİNİNDE GÜLERYÜZLÜ VE İLGİSİNDEN DOLAYI AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

[ Очни болести ]
FATİH TOPALAN
13.06.2012