teşekkürlerrrr

canımın parçası oğlumu dünyaya getirmemde bana büyük yardımları olan bizi her konuda destekleyen sevgili doktorumuz SEVGİN BEYE ve doğumda ve doğum sonrası her gece bize koşarak yardım eden sevgili KERİME hemşireye çok teşekkür ediyoruz oğlum ve ben sevgilerimizi yolluyoruzzz.

[ Гинеколог и акушер ]
mehtap çıngar karakoç
02.03.2012

sevgiler

sevgili doktorumuz SEVGİN MERTe hamileliğim ve doğumumda bana gösterdiği güler yüz ve rahat tavırlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Ayrıca doğum ve doğum sonrası gecelerde yanımızda olan bize her konuda koşarak yardımcı olan KERİME hemşireyede çok teşekkür ediyor ve onu oğlum TOPRAK la öpüyoruz.

[ Гинеколог и акушер ]
mehtap çıngar karakoç
29.02.2012

SERPİL DURUKAN VE DOĞUM SERVİSİNDEKİ ARKADAŞLARA TEŞŞEKKÜR

9 AY BOYUNCA BENİM VE BEBEĞİMİN SAĞLIK DURUMU İLE EN GÜZEL ŞEKİLDE İLGİLENDİĞİNİZ, VE DOĞUMUMDA GEREKLİ PSİKOLOJİK DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞTA DR.SERPİL DURUKAN VE DOĞUM SERVİSİNDE BENİM KAHRIMIMI ÇEKEN HEMŞİRE ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . BEBEĞİMİ SİZLER SAYESİNDE EN SAĞLIKLI ŞEKİLDE KUCAĞIMA ALDIM .SEVGİLER .........

[ Гинеколог и акушер ]
DİLEK KAZAN
08.02.2012

Opr.Dok. SEVGİN MERT BEYE SONSUZ TEŞEKÜRLER

HAMILELİĞM BOYUNCA BİZE GÜLER YÜZÜNÜ VE İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN SEVGİN BEY,AMELİYAT EKİBİ, ÇOÇOK DOKTORU VE TÜM KADIN DOĞUM SERVİSİ HEMŞİRELERİNE VE EBELERE TEŞEKÜRLET.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN...

[ Гинеколог и акушер ]
HAVVA EKREN
08.02.2012

Serpil DURUKAN TEŞEKKÜRLER

hamileliğimin ilk 3 ayını başka bir hastanede geçirdim 1 buçuk ay içerisinde 10 tane serum aldım serpil hanıma gittikten sonra gayet güzel bir hamilelik geçirdim. şu an 2. bebeğime hamileyim serpil hanıma herşey için çok teşekkür ediyorum.

[ Гинеколог и акушер ]
Çağla BABÜR
05.02.2012

Dr. Handan ÇAĞLAYAN ' a teşekkürler bitmez..

2012 ocak ayı başlarında şiddetli ağrı ile başlayan yeni yılımın günleri hüsran dolu baş ağrılarıma dönmüştü. Diş ağrısı için kullandığım ilaçlar bir süre sonra fayda etmemeye başladı. Medikent te muayene olduğum Sayın Dr. Handan hanım kanal tedavisi ile ağrılarıma son verdiği için bol bol teşekkkürlerimi sunarım.Umarım benim gibi sıkıntılı bir hasta ile karşılaşmaz..

[ Устна и дентална медицина ]
Murat Başoğlu
02.02.2012

SeRpİl dUrUkAn Ve EkİbİNE.......

16.01.2012 tarihinde Oğlumuz canımız kanımız Sinan Haktan'nın dünyaya gelmesine vesile olan ve 9 aylık süreçte güleryüzünü ve ilgisini bizden esirgemeyen en başda Doktorumuz Serpil DURUKAN'a ve Özel Medikent Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ekibine, teşekkürlerimizi bir borç biliriz....İyiki sizi seçmişiz yine seçeriz çünki bizim için huzur sizsiniz!

[ Гинеколог и акушер ]
AhMeT&GöNüL EsKi AiLeSi
21.01.2012

TEŞEKKÜRLER

Oğlum Yağız'ı dünyaya getirmemde büyük emeği olan sevgili doktorum Serpil Durukan ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum ...

[ Гинеколог и акушер ]
sema tufan
26.12.2011

Dr.Serpil Hanıma Teşekkürler

20.12.2011 tarihinde Aslı kızımızın sağlıklı bir şekilde doğmasını sağlayan öncelikle Sn.Dr.Serpil Hanım ve ekibine aynı zamanda her türlü kolaylığı sağlayan hastane personeline teşekkürlerimizi sunarız.TINMAZ AİLESİ

[ Гинеколог и акушер ]
İpek-Umut TINMAZ
23.12.2011

Opr. Dr. Sevgin Mert Sonsuz Teşekkürler

Hamileliğim boyunca güleryüzünü ve ilgisini bizden esirgemeyen başta Sevgin Bey olmak üzere,ameliyat ekibine ve tüm kadın doğum servis hemşirelerine ve ebelere sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz..

[ Гинеколог и акушер ]
SEDA-HASAN HÜSEYİN KARA
22.12.2011

sevgin bey'e sonsuz teşekkürler

07.12.20011 günü hayatımınızın anlamı canım kızımız yağmur cansın 'ı dünyaya getirmemizde vesile olan sevgin bey'e en içten dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım. size ve ekibinize minnettarız.

[ Гинеколог и акушер ]
murat barut
09.12.2011

sevgin bey'e teşekkürlerimizle

14.10.2011 günü oğlumuz can bartuyu sağlıklı kucağımıza almayı nasip eden sevgin bey ve personeline ilginizden dolayı teşekkür edriz...

[ Гинеколог и акушер ]
burcu özkaynak
03.12.2011

Sevgin Mert' e TeşekkürLerimizLe...

08.10.2011 tarihinde saat 14:45'de Kızımız Yağmur'u 9 Aylık süre sonunda önce Allahın izni sonra sizin emeğinizle kucağımıza aldık. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

[ Гинеколог и акушер ]
Ceyda - Akın ÇİL
09.11.2011

teşekkür

20.01.2011 güzel kızımızı dünyaya getirmemde rol oynayan Sayın Sevgin Mert'e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.iyikide seçmişim...

[ Гинеколог и акушер ]
YELİZ GÜRSES & SİNAY GÜRSES
02.11.2011

Teşekkür

Göstermiş olduğu ilgiden,sıcak kanlılıktan ve hoşgörüden dolayı Dr.Levent ÇAĞLAYAN'A teşşekür ederim.Tavsiye ettiğim arkadaşlarımda sizin ilgiziden çok mennun. Meslek hayatınızda başarılar dilerim.

[ Очни болести ]
Ercan BEKTAŞ
01.11.2011

Teşekkür

Senelerdir göstermiş olduğunuz ilgiden,sıcak kanlılığınızdan ve hoşgörünüzden dolayı size teşekkür ederim.Sizi tavsiye ettiğim arkadaşlarım sizin ilgi ve alakanızdan çok memnunlar.Meslek hayatınızda başarılar dilerim.

[ Очни болести ]
Ercan BEKTAŞTEKİRDAĞ
01.11.2011

sayın sevgin mert ve ekibi

bebeğimizi kucağımıza almada bizlere vermiş oldukları destekten dolayı en başta Sevgin Mert Hocam'a ve onun eşsiz personeli ile Medikent Hastanesine teşekkürlerimi sunuyorum.

[ Гинеколог и акушер ]
ÇİĞDEM DÜZALAN
29.10.2011

teşekkürler

19.08.2011 tarihinde sağlıklı bir şekilde kızımızı kucağımıza veren serpil hanım ve doğum sonrası her konuda yardımcı olan doğum servisine emeklerinden dolayı eşim ve ben teşekkür ediyoruz.

[ Гинеколог и акушер ]
dilek karataş
27.10.2011

Teşekkür

10.10.2011 tarihinde Üroloji Bölümünde Opr.Dr.Korhan Altan tarafından ameliyat edildim. Başarılı geçen ameliyatımda başta Dr. Korhan Altan'a teşekkürlerimi arzederim.Ayrıca ameliyata teşvik eden cesaret veren Başhekim Turgay Yücel'e,Dr.İlyas Aslan'a hasta sorumlusu Kıymet Güler'e ve başta Hemşire Sevgül ile klinik gündüz ve gece hemşırelerine en derin sevgi ve teşekkürlerimi sunarım. Ameliyathanedeki başta anestezi uzmanı ve personeline teşekkürlerimi ayrıca arzederim sağolun varolun. Saygılarımla

[ Урология ]
Ali İhsan Özer
15.10.2011

sayın sevgin merte

sana ve ekibine çok teşekkür ederim saygılar

[ Гинеколог и акушер ]
kevser çamur
14.10.2011