Cok ama çok teşekkür ederim

Hayatımdaki en güzel değişimler zerrin hanım sayesinde oldu.cok çok teşekkür ederim bir insanın yüreğine dokunmak en güzel duygu olsa gerek benim hayatımdaki en güzel dokunuş da zerrin hanim sayesinde iyiki tanımışım cok çok teşekkür ederim ilk başka ne fayda sağlayacak diye çok düşündüm ama gerçekten güler yüzü ve o güzel enerjisi ile duygularımı ve düşüncelerimi yönetmemi ve kendime olan sevgimi farkmemi sağladı çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.sevgilerimle

[ PSYCHOLOGISCHE UNTERSTÜTZUNG ]
Hasta
24.02.2021

Teşekkürler MEDIKENT....

Başta iki taraflı Fıtık teşhisi koyarak beni en kısa zamanda ameliyata alan ve başarılı bir laporoskopik ameliyat ile sağlığıma kavuşturan Sayın Yrd.Doç.Dr.Şükrü Arslan beyefendi olmak üzere,Tedavimde emeği geçen tüm hemşire,hastabakici, yardımcı hizmet görevlisi ve özellikle yakın ilgisini esirgemeyen Hasta hakları birim sorumlusu kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Tüm görevlilerin,samimi,içten ve fedakarca davranışları her türlü takdirin üzerindedir.
Herşey için en kalbi teşekkürlerimi arzederim.

[ ALLGEMEINE CHIRURGIE ]
Ersin Yeğenoğlu
24.02.2021

TEŞEKKÜR :)

Merhaba :)
Bu güzel ekibe ayriyeten kendi adıma teşekkür etmek istedim. Hastanenize annem için 19 gündür fizik tedaviye geliyoruz ve kendisi 14 ay önce Skolyoz+ Dar kanal ameliyatı olmuştu. Herhangi bir düzelme sağlayamamıştık ve bu 14 aylık zorlu sürecimizde bir çözüm bulamadık hayatımız,düzenimiz, işimiz herşeyimiz değişti diyebilirim. Kendisi ayakta 5 dakika duramıyor, 14 aydır hep sırt üstü yatıyor, sağa sola dönemiyor, işlerini tek başına halledemiyordu. Bu uzun zorlu süreci bize bu kadar kısa bir sürede olabilecek en iyi şekilde geri kazandırdığınız için başta Prof. Dr. Kaan Uzunca doktorumuza tüm samimiyeti ve ilgisi için çok teşekkür ederim :) İyikiii siz diyorum. İlk hafta annem hastaneye tekerlekli sandalyeyle gelirken şuan yürüyerek gelebiliyor ve bunun verdiği mutluluğu açıklamak imkansız :) Artık daha uzun ayakta duruyor, oturabiliyor, ayakkabılarını bağlayabiliyor, sağına soluna dönerek yüzüstü yatabiliyor. Bizimle tüm bu süreç boyunca ilgilenen bize bunları sağlayan sonsuz sabır gösteren güleryüzlü Sefa Akçay’a :) ve annemin daha iyi olacağını söyleyerek bizi her anlamda motive eden Tuğçe Hanıma, Hüsnü Beye, her gün bizi tüm neşesiyle karşılayan sekreter Göknil Hanıma herşey için teşekkür ederim. Bu güzel ekip gerçekten birbirini bulduğunu için çok şanslı ve bu güzel ortamda iyileşmemeniz imkansız :)

[ PHYSIOTHERAPIE UND REHABILITATION ]
Şimâl Yağmur Menteş
16.02.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ PHYSIOTHERAPIE UND REHABILITATION ]
SEVİL GÜNEY
15.02.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ NEUROCHIRURGIE ]
AYSEL ŞANLI
13.02.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ NEUROLOGIE ]
OZAN DURUK
09.02.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ KARDIOVASKULÄRE CHIRURGIE ]
RAŞİT KARDEŞ
06.02.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ KARDIOVASKULÄRE CHIRURGIE ]
AYSUN TÜRKKAL
28.01.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ KARDIOVASKULÄRE CHIRURGIE ]
HASAN GÜGERCİN
25.01.2021

Çok çok teşekkür...

Öncelikle Özel Sigortanın güzel ve çalışkan bayanları SEMRA BAYRAKTAR VE AYDAN YORULMAZ a bir kez daha çok cok tsk ediyorum. Özel sigortadan faydalanan bir Medikent hastasıyım.gectigimiz günlerde geçirdiğim ufak bi operasyon sonrası sigorta şirketinin yaptığı cok ta kucuk olmayan bir hatayı farkedip birkez daha hastasına sahip çıkan,memnun eden bu özel sigorta meleklerine sonsuz tesekkur ediyorum.6 yıldır her gidişimde, yoğunluklarina ragmen bir kez olsun guleryuzlerini eksik etmezler

[ POLIKLINIKEN ]
Duygu deniz sezer
18.01.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ UROLOGIE ]
Osman Hamarat
18.01.2021

teşekkür

hamileliğim esnasinda gebelik sekerim ortaya cikti doktorumun yonlendirmesiyle müjgan hanimla taniştim oncelikle beslenmemi en iyi sekilde duzene soktuk ve kontrollu kilo alimimi sagladi bu esnada bebegim de kaliteli bi sekilde kilo almis oldu. pandemi dönemine denk gelmis olmamiz stres yaratsa da müjgan hanim aldiği tedbirlerle ve bize gostermis oldugu titizlikle icimizi rahatlatti müjgan hanima cok teşekkür ederim başarilarinin devamini dilerim.

[ ERNÄHRUNG UND DIÄTETIK ]
Damla B.
06.01.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ ORTHOPÄDIE ]
HASRET AYFER
06.01.2021

TEŞEKKÜR

.

[ PHYSIOTHERAPIE UND REHABILITATION ]
NEŞE KOCAMAN
30.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ KARDIOVASKULÄRE CHIRURGIE ]
ÜMRAN YAZMAN
28.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ ALLGEMEINE CHIRURGIE ]
SABRİYE ÖZTRAK
21.12.2020

SEVGİN BEYE SONSUZ TEŞEKÜRLER

Hamileliğimin 5. ayının sonunda tavsiye üzerine gittiğim Sevgin bey sayesinde sağlıklı bir şekilde doğum gerçekleştirdim bebeğim ve ben gayet iyiyiz. ilgisi, alakası, açıklamaları ve içinizi rahatlatacak şekilde detaylı bilgilendirmesi sayesinde odasından gönül rahatlığı ile ayrılıyorsunuz. Ayrıca içten ve samimiliği ile de çok iyi bir doktor. İyiki Sevgin hocayı seçmişim. Çok Teşekkürler..

[ GYNÄKOLOGIE UND OBSTETRIK ]
Nida Yılmaztürk
19.12.2020

TEŞEKKÜR.

TEŞEKKÜR. .

[ KARDIOLOGIE ]
KURTULUŞ SEZGİNEL
09.12.2020

TEŞEKKÜRLER

30 Kasım 2020 tarihinde hastanenizde doğum yapan eşim ve ben hastanenizden memnun olarak ayrıldık. Kadın Doğum Uzmanımız Argun Bey ve Çocuk Hastalıkları uzmanı Ömer Bey ve tüm ekibinize teşekkür ederiz.

[ GYNÄKOLOGIE UND OBSTETRIK ]
FATİH ESER
07.12.2020

TEŞEKKÜR

2 Aralık Çarşamba günü, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı geçirdim.

Bu münasebetle, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Mesul Müdürü Op. Dr. Sn. Turgay Yücel başta olmak üzere, hastane yöneticilerine, ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Sn. Bahadır Alkan beyefendiye, emeği geçen Sağlık personeli ve yardımcı hizmetlilere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sevgi ve saygılarımla...

Dr. Osman İNAN
Hayrabolu Belediye Başkanı

[ NEUROCHIRURGIE ]
Dr. Osman İNAN
03.12.2020