TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Emergency Service ]
HASTA YAKINI: SİBEL PEKÇOK
07.09.2019

Teşekkürler

Ülkemiz ve Ailem adına Medikent hastanesinin Acil ve tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Almanyadan gelen misafirimize ikram ettiğimiz balığın kılçığı boğazında sorun yarattı. Durumun ciddiyetini önemseyerek hastaneye gitmeye karar verdik. Acilde görevli olan bayan doktor ve yardımcılarının gösterdiği ilgi ve misafirperverlik ülkemiz adına gerçekten göğsümüzü kabarttı. Misafirimiz Ülkemizde ve Almanyadaki sağlık sitemini kıyaslama şansı buldu. Sonuçlardan olumlu yönde gerçekten çok ama çok etkilendi. Ben de Almanyada yaşamış biri olarak ülkemizin sağlık konusunda ki başarılarını kanıtlama şansı bulmuş oldum. Sizlerle gerçekten gurur duydum. Ne kadar Teşekkür etsem yetmez. Başarılarınızın devamını diliyorum.

[ Emergency Service ]
Beyhan Çalışkan
05.07.2017

Acil servisin ilgisi

4 eylül 2015 tarihinde akşam üzeri elindeki kesik nedeniyle hastanenizin aciline başvurdum.Doktorun adını bilmiyorum ama gösterdiği insani ilgi ve hastayı bilgilendirme nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim.

[ Emergency Service ]
Hatice Kuş
06.09.2015

Mesut ÖZAKSOY Hk.

Hastaneniz Acil Servis personellerinden Acil Tıp Teknisyeni Mesut ÖZAKSOY'a,yapmış olduğu işin hakkını fazlasıyla vermiş olmakla birlikte gerek hasta olarak bana gerek yanımda gelen kişilere göstermiş olduğu saygılı,ilgili ve güler yüzlü tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum.Hastanenizi böyle bir personele sahip olmasından dolayı da ayrıca tebrik ediyorum.

[ Emergency Service ]
Furkan ÖNAL
31.01.2015

Medikentin Asil Sağlık Neferlerine Sonsuz Teşekkürler

Hastanın hakir görüldüğü eski sağlık anlayışına karşı,insan haysiyetine verilen değerin vazgeçilemez olduğu hakikatini haykıran Medikentin Asil Sağlık Neferlerine sonsuz saygılarımı sunarım.

[ Emergency Service ]
Bahtiyar BALAT
04.08.2014

güler yüzlü ve çalışkan hemşire

acil servisinize iğne yaptırmaya geliyoruz,selin hemşire çok sabırlı ve güler yüzlü ikiz kızlarımla o kadar güzel ilgileniyor ki çok teşekkür ederiz.meslek hayatında başarılar dilerim.selin hemşire sayesinde 6 tane iğneyi huzurlu bir şekilde bitirdik.

[ Emergency Service ]
irem önder
24.12.2013

hemşire abla

acil servisinize iğne vurdurmak için geliyoruz , selin hemşire bebeğimizle o kadar güzel ilgileniyor ki sabrına anlayışına güler yüzüne çok teşekkür ederiz.. kızımızın en güler yüzlü hemşiresi

[ Emergency Service ]
miray öksüz
14.09.2013

HER YERDE KARŞIMA ÇIKIYOR

SAYIN CEYDA HANIM YAKLAŞIK 2 YILDIR HASTANENİZE BABAM VASITASI İLE GELMEKTEYİM .GÜLER YÜZÜNÜZ VE HANGİ BÖLÜME GİDERSEK BİZE ORDA YARDIMCI OLUYORSUN. MEDİKENT DİREKTÖRLERİNEDE BU DENLİ EĞİMİMDEN GEÇİRİP HER BÖLÜMDE SİZLERİ GÜLER YÜZÜNÜZLE KARŞILASTIRDIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

[ Emergency Service ]
BELMA KIRCI
05.01.2013

hastandeki tutum

hastanizi çok duyduk tekirdağdan geldik ve çok beğendik

[ Emergency Service ]
ayşe bülent
25.07.2010