TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Üroloji ]
Osman Hamarat
18.01.2021

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Ortopedi ]
HASRET AYFER
06.01.2021

TEŞEKKÜR

.

[ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ]
NEŞE KOCAMAN
30.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Kalp ve Damar Cerrahisi ]
ÜMRAN YAZMAN
28.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Genel Cerrahi ]
SABRİYE ÖZTRAK
21.12.2020

SEVGİN BEYE SONSUZ TEŞEKÜRLER

Hamileliğimin 5. ayının sonunda tavsiye üzerine gittiğim Sevgin bey sayesinde sağlıklı bir şekilde doğum gerçekleştirdim bebeğim ve ben gayet iyiyiz. ilgisi, alakası, açıklamaları ve içinizi rahatlatacak şekilde detaylı bilgilendirmesi sayesinde odasından gönül rahatlığı ile ayrılıyorsunuz. Ayrıca içten ve samimiliği ile de çok iyi bir doktor. İyiki Sevgin hocayı seçmişim. Çok Teşekkürler..

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Nida Yılmaztürk
19.12.2020

TEŞEKKÜR.

TEŞEKKÜR. .

[ Kardiyoloji ]
KURTULUŞ SEZGİNEL
09.12.2020

TEŞEKKÜRLER

30 Kasım 2020 tarihinde hastanenizde doğum yapan eşim ve ben hastanenizden memnun olarak ayrıldık. Kadın Doğum Uzmanımız Argun Bey ve Çocuk Hastalıkları uzmanı Ömer Bey ve tüm ekibinize teşekkür ederiz.

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
FATİH ESER
07.12.2020

TEŞEKKÜR

2 Aralık Çarşamba günü, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı geçirdim.

Bu münasebetle, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Mesul Müdürü Op. Dr. Sn. Turgay Yücel başta olmak üzere, hastane yöneticilerine, ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Sn. Bahadır Alkan beyefendiye, emeği geçen Sağlık personeli ve yardımcı hizmetlilere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sevgi ve saygılarımla...

Dr. Osman İNAN
Hayrabolu Belediye Başkanı

[ Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) ]
Dr. Osman İNAN
03.12.2020

Hasta yakınıyım

ANNEMİ GENEL ŞİKAYETLER NEDENİYLE 3 GÜN YATIRDIK...ÖZEL OLARAK İLGİLENEN SAYIN PROF.DR.BİLAL GEYİK HOCAMA VE DİĞER TÜM DOKTORLARIM VE PERSONELE TEŞEKKÜR EDERİZ...

[ 40 YAŞ ÜSTÜ AYRINTILI KADIN CHECK-UP PANELİ ]
Osman sakal
03.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Üroloji ]
HASTA YAKINI RUHAN TAKINDI
03.12.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Genel Cerrahi ]
HASTA YAKINI:EROL YERLİKAYA
24.11.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Genel Cerrahi ]
EROL YERLİKAYA
18.11.2020

TEŞEKKÜR

.

[ Genel Cerrahi ]
EROL YERLİKAYA
18.11.2020

Dr.Ömer Serhat Kurşun

Merhaba 2014 yilindan beri Ömer bey in hastasiyiz her zaman sakin emin ve net konuşmuştur.Kendi çocukla rina sağlik ilaç takviyeler konusunda gerekli gördüğü herşeyi hastalarına da önerir.Bunu hissediyorsun üz zaten söylemesine gerek yok.Hastalik döneminde hiç bir tedavisi cevapsiz kalmamiştir.15 gün önce aniden gelişen mesai saat nin dişinda 1 yaşindaki kizimin kolunda oluşan rahatsizliğinda telefon ile bizi bilgilendirip sonra ilgili birime hemen yönlendirme yapip (biz sadece bir video gönderdik )sabah orda olmamizi sağlamiştir.İlginiz alakaniz kisaca si 7 yil boyunca bize kattiğiniz öğrettiğiniz herşey için teşekkür ediyorum.Bu süreçte tabiki Simay hanimin özverisi ni hiç bir zaman unutmam gerek tiğinde özel tel ile her zaman bilgi verir destekler kendisi de gerekli yönlendirmeleri o güzel Güler yüzün le yapar.Her zaman her konuda yardimci olur ilk ve doğru bilgiyi aktarir...Ömer bey ve Simay Hanim iyi ki varsiniz her şeyden önce güven verdiğiniz için sonsuz teşekkür ler...Size çok şey borçluyuz varolun

[ Poliklinikler ]
Melike Harani
12.11.2020

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR .

[ Check-Up Hizmetlerimiz ]
GÖKSEL KESER
10.11.2020

Teşekkür

Başta Kaan Hocama muhteşem tedavi planı için, sevgili fizyoterapistim Tuğçe Hanıma Tedavi planını kusursuz ve tatlı tatlı bana uyguladığı için, tüm ekibin güleryüzü için kalpten teşekkür ediyorum herbirinize... Minnettarım. Bir aylık süreçti,öyle alıştım ki ailemden ayrılmış gibi üzüldüm bittiğinde:) sizleri çok sevdim iyi ki varsınız hep aynı çalışma enerjinizin olması ümidiyle, hoşçakalın♥️

[ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ]
Çağla
22.10.2020

Degerli Ahmet Salih ALTINTAŞ hocam

01.01.2019 da Oglumuzu bize saglikla kavuşmasını saglayip 9 ay boyunca bizimle ilgilendiği icin teşekkürümuzu borc biliriz.
Hamileligimde ortaya cikan safra kesemin camurlasmasi ve kucuk taslardan ötürü zor geçti ama sayin ahmet hocam bebegimle ikimizin sağlığı icin yararli gelecek ilaclari kullandirdi bebegime zarar vermeyen. Bir organ ameliyati ne kadar önemliyse bir doğum da okadar cok önemli.
Iyiki varsinis sayin Ahmet hocam ilerde yine evlat sahibi olmak istersek yine size geleceğiz Basarilariniz daim olsun.
Tesekkurler

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Merve UYANIK
17.10.2020

TEŞEKKÜR MESAJI

MEDİKENT HASTANESİ’NDE BULUNAN BİZİMLE BU ZOR SÜRECİMİZDE ÜSTÜN ÖZVERİ, İLGİ VE ALAKASINI EKSİK ETMEYEN MEHMET ÜNLÜ’YE, SEKRETERİNE, BÜTÜN İZOLASYON EKİBİNE VE GAMZE HEMŞİREYE ANNEMİZ HATİCE GÜLER DALKIRAN’I ŞİFA İLE TABURCU EDİP KOVİD-19 TEDAVİSİNE ÇARE OLDUKLARI İÇİN VE GÜLER YÜZÜNÜ ESİRGEMEDİKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

[ Göğüs Hastalıkları ]
HİLAL FİLİZ
30.09.2020

Teşekkür

Annemizin Kovid-19 hastalığının tedavisi süresince üstün özverisi ile, ilgi alakasını güler yüzünü esirgemeyen bizi her an bilgilendiren doktorumuz Mehmet ÜNLÜ ye annemizi şifa ile taburcu edip evimize gönderdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca tüm izolasyon ekibine ve doktor beyin sekreterine çok teşekkür ederiz. Hasta Hatice Güler Dalkıran yakını.

[ Göğüs Hastalıkları ]
Deniz esen
28.09.2020