teşekkürler...

teşekkürler... Hastanenizde 2014 yılından beri kendimi ve rahmetli babamı Elmas Doyranlıoğlu doktor ve çalışnalarınız tarafından çok iyi hizmet güleryüzlü personelinizle bizlere verdiğiniz hizmetlere karşı çok teşekkür ederim. Ayrıca kalp hastası olduğumdan dolayı devamlı hastanenize gelmekte iken Sayın hocam Dr.Yücel Uzun kesin teşhislerinden dolayı da ayrıca kendilerine çok teşekkür ederim. Cc Allah 'tan çalışmalarınızın kazasız belası devam etmesini dilerim.

[ Kardiyoloji ]
Bayram Doyranlıoğlu
16.10.2017

teşekkürler...

TEŞEKKÜR EDERİM, MEMNUNUM. BEN YOLDA İNDİM ÖZEL ARAÇLA ALINDIM, ÖZEL ARAÇLA YİNE BIRAKILDIM. İÇERİYE GİRDİKTEN SONRA YİNE AYNI ŞEKİLDE İLGİ İLE KARŞILANDIM. İŞLEMLERİMİ ÇOK FAZLA BEKLEMEDEN HIZLI BİRŞEKİLDE YAPTIM. ÇOK MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜR EDERİM.

[ Genel Cerrahi ]
NEJDET YAMAN
14.10.2017

KARDİYOLOJİ BÖLÜMÜNE TEŞEKKÜRLER...

MEMNUN MUSUNUZ NE DEMEK. ONLAR BİZİM KAYATIMIZI KURTARIYORLAR. BİLAL BEY, YÜCEL BEY
ÇOK İYİ DOKTORLAR. ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN. BEN YOĞUN BAKIMDADA KALDIM. ORADAKİ
SORUMLU HEMŞİRE VE DİĞER ÇALIŞANLAR ÇOK İLGİLİLER, ÇOK MEMNUNUM. ÇOK TEŞEKKÜR
EDİYORUM

[ Kardiyoloji ]
AHMET GÜMÜŞBOĞA
13.10.2017

Teşekkür

9 aylık sürecimiz de her koşulda bütün kahrımızı çekip bütün sabrıyla bizimle ilgilenen Sevgin bey iyiki varsınız. Siz olmasaydınız belki de bu kadar huzurlu mutlu bir hamilelik geçiremezdim. Sabrınız cesaret verişiniz gerçekten cok iyi bir doktorsunuz. Tüm kadın doğum ekibine ve bizimle ilgilenen Ezgi Hemsiremiz çok teşekkür ederiz iyiki varsınız.

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Ezgi Yazıcıoğlu
04.10.2017

DOĞUM VE TEŞEKKÜR

Biricik Oğlumuz, ilk göz ağrımız ÇAĞATAY'ımızın hamilelik haberinden yavrumuzu kucağımıza aldığımız zamana kadar ilgisini ve desteğini esirgemeyen ve beni normal doğum yapmam konusunda yüreklendiren Sevgili Doktorumuz Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ'a ve Yardımcısı Filiz Hanıma, Doğum Sırasında ve sonrasında bizimle yakından ilgilenen İsimlerini tek tek sayamayacağım Hemşire ve Hastane Personeline SONSUZ TEŞEKKÜRLER

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
NURAY AKIN BOZDOĞAN
27.09.2017

Teşekkür...

Ben Kırklareli Devlet hastanesi hasta hakları birim sorumlusuyum annem Duran Öztürk ü hastanemiz KBB polikiniliğine muayene ettirdim doktorumuz tomografi istedi tomografi sonucu bizi edirne tıp fakülteside profosor dr muhsin bey e gönderdi muhsin bey annemi muayene ettikten sonra hemen ameliyat olması gerektiğini söyledi ameliyat hazırlıklarına başladıktan sonra ameliyat hazırlıkları sürerken annemi hastanenizdeki Dr mehmet bey e getirdim hemen emar istedi biopsi için hastanenize davet etti bu arada emarı incelemiş sürekli anneme kaza geçirdinizmi basınızı bir yere carptınız ı gibi sorular yöneltti annem 82 yasında öyle bir şey hatırlayamadıgını söyledi doktorumuz biopsi yapmayacagını ameliyatada gerek kalmadıgını söylediğinde annem bir şok yaşıyarak yıllar önce eşinin yani babamın kendısine darp girişiminde bulunup kafa tası yani alnının ön tarafına darbe aldıgını hatırladı o anda mehmet bey yakından baktıgında alnında bir iz oldugunu gördü yani demek istiyorumki syn dokrumuz mehmet bey böyle bir şeyi keşfetmesi ve 82 yasındaki annemi fakultedeki amelıyattan kurtarması bizi çok mutlu etti böyle degerli bir doktorumuzun lütfen kıymetini bilin Allah onu başımızdan eksik etmesin siz hastane ekibine çok teşekkür ederim saygılar Hasta yakını : Hülya Erdoğan .

[ Kulak Burun Boğaz ]
Hülya ERDOĞAN
22.09.2017

TEŞEKKÜR

ANNEM AYŞE KESİCİ'NİN AMELİYATINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN SAYIN PROF. DR. CUMHUR KILINCER VE EKİBİNE, SÜRECİ KOORDİNE EDEN BEGÜM HANIMA, KLİNİKTE KALDIĞI SÜRECE BAKIM VE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN TÜM KLİNİK ÇALIŞANLARINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ VE YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ.....

[ Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) ]
nezahat kesici
08.09.2017

Op.dr Ahmet Salih Altıntaş ve ekibine teşekkürler ..

Bir kaç doktor gezdiktten sonra tavsiye üzerine Doktorumuz Ahmet beye geldim ve iyi ki gelmişim .Dokuz ay boyunca gerek bilgisiyle,tecrübeliyse gerekse arkadaş gibi olup samimiyetiyle ve canayakınlığı ile çok rahat ve güvenli bir süreç geçirmemi sağladı.Bu yüzden kendisine,yardımcısı Filiz hanıma ve ekibine çok çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.Çevremde ki herkese kendisini şiddetle tavsiye ediyorum..

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Büşra tunçay
23.08.2017

Sonsuz teşekkür

10/12/2016 tarihinde tavsiye üzerine DR Ahmet Salih ALTINTAŞ ın anne adayı hastası oldum ve çok zor bir hamilelik sürecinde biz hastalarına gösterdiği ilgi,özen ,sabır anlatılması mümkün değil. Burada bir kaç kelime ile doktorumuzun emeğinin karşılığını asla veremeyiz ama iyi bir örnek teşkil ettiğini ve örnek olduğunu belirtmek isterim kendisi hastalarına tedavi olarak motivasyon yükleyen uzun yolculukta hiç yalnız bırakmayan koca yürekli insana sonsuz TEŞEKKÜR ederim Uras Enverim çok şanslı sizinle merhaba dediği için bu dünya ya .............

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Gülcan Emir
11.08.2017

Teşekkür

Oğluşum Murat'ın doktoru Özkan bey.. doğumumda bana vermiş olduğunuz destek için Doğum sonrası oğlumla olan ilgi alakanız için anne ve babası olarak her konuda anlayacağımız bir dilde bizi bilgilendirdiğiniz için sorduğumuz soruların cevaplarını verdiğiniz için size çok ama çok teşekkür ederiz..oğlumuz ve biz çok şanslıyızki sizin gibi anlayışlı dikkatli titiz tecrübeli bir doktora sahibiz. İyiki vardınız

[ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ]
Fatma Ercan
14.07.2017

Teşekkürler

Anne ve baba olduk. Cennetin kapısını aralamış gibi hissediyoruz oğlumuzu kucağımıza aldığımızdan beri..cennetin kokusu buram buram burnumuzda.insanın ömrü dahilinde yaşayabileceği en güzel duyguyu yaşıyoruz.. Bu duyguyu yaşayabilmemizde çok büyük desteği olan başta DOKTORUMUZ AHMET SALİH ALTINTAŞ yardımcısı FİLİZ hanıma ve tüm medikent kadın doğum servisine sonsuz teşekkürler. Zaten zor olan bir doğumu dahada zorlaştıran bana tahammül için doktorum AHMET beye ve ameliyathane dışında dokuz doğuran eşime içeriden bilgi akışı sağlayıp sakinleşmesine yardımcı olan Filiz hanıma sonsuz teşekkürler ve oğlumuz murattan kuçak dolusu sevgiler.. iyiki varsın medikent ve iyiki böyle bir kadroya sahipsin..❤️❤️❤️

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Fatma Ercan
14.07.2017

TEŞEKKÜR

ANNEM AYŞE KESİCİ'NİN MUAYENESİ ESNASINDA RADYOLOJİ BÖLÜMÜ ÇALIŞANLARINDAN ELİF GÜLERYÜZ, GÜNER ÖZCAN VE SİNEM HANIMA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ, GÜLERYÜZ VE YARDIMLARINDN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ...

[ Radyoloji Ünitesi ]
NEZAAT KESİCİ
06.07.2017

Teşekkürler

Ülkemiz ve Ailem adına Medikent hastanesinin Acil ve tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Almanyadan gelen misafirimize ikram ettiğimiz balığın kılçığı boğazında sorun yarattı. Durumun ciddiyetini önemseyerek hastaneye gitmeye karar verdik. Acilde görevli olan bayan doktor ve yardımcılarının gösterdiği ilgi ve misafirperverlik ülkemiz adına gerçekten göğsümüzü kabarttı. Misafirimiz Ülkemizde ve Almanyadaki sağlık sitemini kıyaslama şansı buldu. Sonuçlardan olumlu yönde gerçekten çok ama çok etkilendi. Ben de Almanyada yaşamış biri olarak ülkemizin sağlık konusunda ki başarılarını kanıtlama şansı bulmuş oldum. Sizlerle gerçekten gurur duydum. Ne kadar Teşekkür etsem yetmez. Başarılarınızın devamını diliyorum.

[ Acil Servis ]
Beyhan Çalışkan
05.07.2017

Sn. Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ ve ekibine teşekkürler.

9 aylık sürecimizde ve öncesinde bize her konuda yardımcı olup, mesleki tecrübesi ve deneyimi ile her zaman bir arkadaş gibi yaklaşarak sorunlarımızı dinleyen ve çözümlerini bulan , bizi her zaman benim ve çocuğumun sağlığı yönünden kendimi güvende hissettiren ve nihayetinde Yüce Rabbimin de izni ile 03.06.2017 tarihinde kız evladımızı sağ salim kucağımıza almamızı sağlayarak eşime ve bana anlatılması tarifsiz olan anne - baba olma mutluluğunu yaşatan , doğum sonrasındada her zaman yanımızda olan başta Sn. Op. Dr. Ahmet Salih ALTINTAŞ ' a , yardımcısı Filiz Tuna Go'ya ve bütün kadın doğum ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Hanife ÖZCAN
13.06.2017

AHMET SALİH ALTUNTAŞ A SEVGİLERİMİZLE

Hamileliğimin başından sonuna kadar desteğini ve ilgisini eksik etmeyen iyi kalpli doktorumuz AHMET SALİH ALTUNTAŞ A teşekkür ederiz.

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Nurten pala
11.06.2017

ÖZCAN KARTAL'A TEŞEKKÜRLER

Doktorum, komşum, dostum. Sıkıştığım her an en basit sorunda bile telefonuna sarıldığım oğlum. Bilgin, ilgin, güler yüzün ve profesyonel uzmanlığınla her an olduğu gibi yine yanımdaydın. Korkularımı giderdin, beni evime gönül rahatlığıyla göndereceksin. Sana ve gıyabında tüm medikent ailesine teşekkürlerimi borç biliyorum.

[ Radyoloji Ünitesi ]
HULUSİ ŞINIĞ
06.06.2017

KORHAN ALTAN'A TEŞEKKÜRLER

Kilometrelerce uzakta oturuyorum. Birkaç sene önce sevgili doktorum Korhan Altan sayesinde ciddi bir operasyon geçirip atlattım. İyiyim ama makine gibiyiz her an bambaşka bir sorun çıkıyor. Neden yanıbaşımdaki tam teşekküllü hastanelerden birine gitmiyorum bu sorunlarımda? Çünkü biliyorum ki iyileşmenin yarısı doktorun uzmanlığıysa yarısı o uzmanlığı nasıl kullandığı ve insanlığı. Bu yüzden yine Korhan bey'in yanındaydım. Onun için ve Medikent ailesi için sadece bir hasta numarası değilim. Beni yine yanıltmadılar. Bu sorunumda da yine yanımda olup beni sağlığıma kavuşturana kadar bırakmadılar. Ne kadar teşekkür etsem az kalır biliyorum. İyi ki varsınız.

[ Üroloji Polikliniği ]
HULUSİ ŞINIĞ
06.06.2017

Memnuniyet

9 aylık sürecimizde bize her konuda yardımcı olup kahrımızı çektiği için doktorumuz Ahmet Salih ALTINTAŞ'a ve ekibine çok teşekkür ederiz. Etrafımızda ne kadar bayan tanıdığım var ise hepsine şiddetle tavsiye ediyorum.

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
Cisem Yaşa
05.06.2017

güven veren bir doktor

27. haftamizda bizi kabul edip ilk günden beri berabermisiz gibi ilgilendiği için konuşması ve tavırlarıyla göstermiş olduğu ilgiyle kesinlikle bir doktordan fazlasıydı doğumdan once ve sonrasında kusursuz sorunsuz bir dönem geçirdik kendisine ve hastahane ekibine Teşekkürler

[ Kadın Hastalıkları ve Doğum ]
leylihan Çınar
24.05.2017

Memnuniyet

Öncelikle bi kadar hijyenik ve ilgili çalışanlara sahip olduğunuz için sizleri kutlarım. Doğumumu sezeryan hastanenizde dr.argun beyin sayesi de agrisiz ve acısız bir şekil de yapmış bulunmaktayım.cocugumun ilk 4 ayını dr.ömer beyin kontrolü ile büyüttüm sonra dr.selmin hanım ile devam ettim ve çok memnun kaldım her iki çocuk doktorunuzda harika ama selmin hanım gibi tatlı dilli çocuklara ilgili ve çalışan ailelere gece orda olması harika bir şey oğlum 1 yaşında oldu hala kontrollerimizi hastanenizde yaptirmaktayim.boylr güzel hizmetlerde bulunduğunuz için siz yönetici ve tüm çalışanlarınızı tebrik eder teşekkürlerimizi iletiriz. YÜCEL AİLESI

[ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ]
ESRA YÜCEL
15.05.2017