Anneler Günü

Anneler Günü
Medikent Hastanesi, Anneler Günü için hediye almak isteyenlere özel bir paket hazırladı. İndirimli kampanya çerçevesinde annelere check-up hediyesi var.
Medikent Hastanesi, Anneler Günü için annelerinin sağlıklı ve kaliteli yaşamına özen gösterenlere ayrıcalıklı bir seçenek sunarak, özel check-up paketi hazırladı. "Annenize Sevginizden Fazlasını Verin" adını taşıyan bu kampanya ile annenize olan sevginizi onu önemseyerek gösterebilirsiniz.
İlk nefeste, ilk adımda, ilk düşüşte, ilk kelimede hep yanımızda olan, çocuklukta sorduğumuz tükenmek bilmeyen "Neden?" "Niçin?" "Nasıl?" sorularına yorulmadan ve sabırla cevap veren, bizim için en iyi arkadaş, en iyi sırdaş olan biricik annelerimiz, bizi biz yapan en önemli etken.Annelerimize olan sevgimizi, bağlılığımızı iletmek için bir gün yeterli olmaz elbet ama anneler günü annemize daha sıkı sarılacağımız bir gün.
Hastalandıktan sonra iyileşmek için harcanan zaman ve maddi kayıpları göz önüne alarak hastalıkları engellemeye yönelik hizmetlerini ön plana çıkaran Medikent' in, annelere özel hazırlamış olduğu bu kampanya 31.05.2013 tarihine kadar devam edecek.
22.04.2013