KALİTE POLİTİKASI

Ulusal ve uluslar arası standartlar ve gelişmeler doğrultusunda, etkin sağlık hizmeti üretmek, hizmet kalitemizi ve kalite sistemimizi sürekli iyileştirmek, çalışan bilincini arttırarak hasta ve çalışan güvenliği ile birlikte memnuniyetini arttırmaktır.

 

ÇEVRE POLİTİKASI

Başta insanlar olmak üzere tüm canlıların her nerede olursa olsun temiz bir çevrede, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi gerektiğine inanıyoruz. En temel amacımız, insanlarımızın sağlıklarını kazanması adına yapılması gereken tüm çalışmaları en hassas şekilde yaparken, çevreye ve dünyaya olan sorumluluğumuzu da unutmayarak, genç ve dinamik kadromuz ile son hızla yolumuza devam etmektir.

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) uygulamaları birinci önceliklidir. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere, herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı, hastalarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi işkolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

 

DEĞERLER

Hasta Odaklı Hizmet

Kaliteli ve Güvenli Sağlık Hizmeti

Hasta ve Çalışan Memnuniyeti

Çevreye Saygı

 

KURUMSAL AMAÇLAR

Ulusal ve uluslar arası gelişmeler doğrultusunda bölgesel olarak özellikli ve kaliteli sağlık hizmetlerinin verildiği bir sağlık merkezi olmak.

 

KURUMSAL HEDEFLER

Hasta ve Çalışan memnuniyetinin arttırılması

Hasta ve Çalışan güvenliği uygulamalarının arttırılması

Özellikli sağlık hizmetlerinin arttırılması

Teknolojik olanakların arttırılması